جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

کلوپ: مصدومیت فیرمینو به قدری جدی بود که تعویضش کنیم

کلوپ: مصدومیت فیرمینو به قدری جدی بود که تعویضش کنیم

مربی آلمانی لیورپول می گوید اگر چه انتظار دارد فیرمینو زیاد از میادین دور نباشد اما میزان مصدومیت او به قدری بوده که برای تعویض این مهاجم اقدام کنند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، روبرتو فیرمینو، مهاجم برزیلی باشگاه لیورپول شب گذشته در جریان دیدار قرمزها مقابل چلسی دچار مصدومیت و از زمین خارج شد. این بازیکن برزیلی که برای اولین بار در ترکیب فیکس لیورپول در این فصل قرار گرفته بود، بعد از گفتگویی با کلوپ قبل از پایان نیمه اول جایش را به دیوگو ژوتا داد. یورگن کلوپ، مربی آلمانی لیورپول در مورد شدت مصدومیت مهاجم تیمش گفت:

چقدر مصدومیتش جدی بود؟ نمی دانم ولی به قدری جدی بود که او را از زمین بازی بیرون بکشم. بابی حس می کردم مشکل از همسترینگش است. به همین خاطر کنار زمین آمد و گفت برای تعویض آماده شویم. بابی از آن دست بازیکنان نیست که وقتی مشکلی ندارد بی هیچ دلیلی دستش را بالا ببرد و تقاضای تعویض کند. مصدومیت فیرمینو چندان جدی به نظر نمی رسد اما بدون اسکن گرفتن نمی توان چیزی را تشخیص داد. امروز این اسکن را می گیریم.
لیورپولی ها تا دو هفته دیگر و دیدار مقابل لیدز یونایتد دیداری نخواهند داشت و فیرمینو زمان کافی دارد تا با رفع مصدومیت دوباره بعد از شروع مسابقات لیگ برتر تیمش را همراهی کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.