سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

خطیبی: تا آخرین ثانیه پای قراردادم با آلومینیوم می مانم

خطیبی: تا آخرین ثانیه پای قراردادم با آلومینیوم می مانم

رسول خطیبی سرمربی جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک در گفتگوی اختصاصی با روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی آلومینیوم اراک ضمن ابراز خرسندی از حضور مجدد در جمع ایرالکویی ها مصاحبه ای انجام داد.

به گزارش ایران ورزشی، خطیبی در ابتدا گفت:

آلومینیوم برای من فقط یک تیم نبود، افرادی که در کنارم بودند، می‌دانند که این تیم تمام لحظات زندگی‌ام بود و در کنار بازیکنان با غیرت و با شرف تیم و کادر فنی خوبی که داشتم، واقعا برای موفقیت آن وقت گذاشتم و حتی پس از جدایی‌ام، از صمیم قلب دوست داشتم این تیم سربلند باشد.
وی گفت:

الان هم که دوباره به آلومینیوم آمدم، اطمینان دارم روزهای خوبی در کنار هم خواهیم داشت. اگر به لیگ برتر صعود کردیم و آن نتایج را در نیم‌فصل اول گرفتیم، بخاطر حمایت‌ها و همراهی همه دلسوزان آلومینیوم، یکدلی و اتحاد تمام مردم اراک و استان بود و الان هم که آمده‌ام، نیاز به همان یکدلی داریم.
خطیبی با اشاره به اینکه قرارداد دوساله با باشگاه امضاء کردم و تا روز آخر به آن متعهد هستم افزود:

برنامه‌ریزی ما برای موفقیت، زمان‌بندی مشخصی در این دوفصل دارد و می‌خواهیم رتبه خوبی به دست بیاوریم. باید جایگاه آلومینیوم را تثبیت کنیم و دوباره یک تیم قدرتمند را روانه بازی‌ها کنیم.
سرمربی جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک در خصوص اتفاقات فصل گذشته گفت:

در مصاحبه‌هایی که داشتم، عنوان کردم که یک نفر دوست نداشت در آلومینیوم بمانم و بخاطر حضور من، قصد داشت نتایجی غیر از آنچه در نیم‌فصل اول رقم خورد، کسب کنیم. من هم به دلیل عشق و علاقه‌ام به آلومینیوم دوست نداشتم برای تیمی که با دوستان زیادی برای آن زحمت کشدیم ، نتیجه برعکس بگیریم. شرایطی که در آن مقطع وجود داشت، این بود که آن شخص تلاش می‌کرد تا با سرمربیگری من به اهدافش که نتایج متفاوت آلومینیوم بود، برسد ولی من کاملا متوجه کارهای ایشان شدم و نمی‌خواستم مجبور به چنین کاری شوم.
وی افزود:

در ماه‌های گذشته نیز هیچ صحبتی نکردم تا خدایی نکرده تیم به حاشیه برود، اما الان که به تیم خوب آلومینیوم برگشتم، دوست دارم از کسانی که از من دلخوری داشتند، حلالیت بطلبم و با عذرخواهی صمیمانه از تک‌تک آنها کارم را شروع کنم چون مردم این استان و تماشاگران آلومینیوم را عاشقانه دوست دارم و نمی‌خواهم حتی یک نفر از آنها دلخوری داشته باشند. قطعا خودم بیشتر از هرکسی بابت آن اتفاقات ناراحت هستم ولی مردم عزیز اراک بدانند که آن شخص می‌خواست با دست من آلومینیوم نتیجه نگیرد، نه اینکه در نیمه بالای جدول باشد.
رسول خطیبی در خصوص جلسه اخیر با اعضای هیات مدیره باشگاه گفت:

با اعضای محترم هیات مدیره باشگاه صحبت‌های خوبی انجام دادم و اگر این عزیزان از شنیدن صحبت‌های من بخاطر جدایی از آلومینیوم قانع نمی‌شدند،مطمئن باشید این قرارداد منعقد نمی‌شد.
سرمربی جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک با اشاره به دیگر مشکلات فصل گذشته گفت:

برنامه‌هایی که در نیم‌ فصل داشتم را آن شخص اجرا نکرد و شب گذشته هم به هیات مدیره باشگاه نشان دادم که ایشان توجهی به برنامه‌های ما نداشت و تیم تقویت نشد. هیچ همراهی از طرف ایشان ندیدم. من هم دوست نداشتم آن نتایج و اتفاقاتی که رقم زدیم و به دنبال ارتقای آن بودیم، لطمه بخورد. حرف‌هایم را در آن زمان رسانه‌ای نکردم چون نمی‌خواستم آلومینیوم لطمه بخورد. هواداران هم به من حق بدهند چون آن شخص من را اذیت کرد. البته همه طرفداران و افراد نزدیک به آلومینیوم می‌دانند که این اتفاقات افتاد ولی لازم بود در بازگشتم این صحبت‌ها را انجام بدهم چون قصد ندارم ازاین به بعد به آن روزها بپردازم، اما بدانید کدام مربی که در پایان نیم‌فصل رتبه ششم را داشته و به آن علاقه دارد، رها می‌کند و می‌رود؟
خطیبی افزود:

اگر در آن مقطع جدا نمی‌شدم،شک نکنید به آلومینیوم ظلم می‌کردم و دوست نداشتم از طریق من که زحمات زیادی برای آلومینیوم کشیدم،این تیم ضربه بخورد، اما با تمام این شرایط بازهم به دلیل آن نحوه جدایی باید عذرخواهی کنم.
سرمربی جدید تیم فوتبال آلومینیوم اراک گفت:

از بازیکنان توانمند و با شرف آلومینیوم که در زمان حضورم دراین تیم از جان مایه گذاشتند وکادر فنی خوب تیم که برای سربلندی تیم شبانه‌روز نداشتند ، تشکر می‌کنم و امیدوارم دوباره در کنار هم کارهای بزرگی رقم بزنیم و امیدوارم کرونا به پایان برسد و باهواداران دیدار دوباره داشته باشم.
خطیبی در پایان ضمن تقدیر ازهمه ایرالکویی ها گفت:

از آقای مهندس مجیدی، مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره کارخانه آلومینیوم،آقای محرابی مدیرعامل و اعضای محترم هیات مدیره باشگاه که دوباره به بنده اطمینان کردند،تشکر می‌کنم و امیدوارم جواب زحمات آنها را با موفقیت تیم بدهم و خوشحال هستم دوباره برای سربلندی هواداران و شادی دل کارگران زحمتکش آلومینیوم کار می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.