دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

پیولی: باید این ذهنیت و آمادگی را برای دیدار با لاتزیو، لیورپول و یوونتوس حفظ کنیم

پیولی: باید این ذهنیت و آمادگی را برای دیدار با لاتزیو، لیورپول و یوونتوس حفظ کنیم

پس از برتری 4-1 میلان مقابل کالیاری در هفته دوم فصل 2021/22 سری آ، استفانو پیولی گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛سرمربی میلان در مصاحبه با DAZN گفت:

گرما و اشتیاقی که در ورزشگاه وجود داشت، باعث احساسی شدن ما شد. به خوبی از این شور و اشتیاق به عنوان سوخت استفاده کردیم و این بازی را به نمایش گذاشتیم. شاید بازیکنان در این سر و صدا نتوانند به خوبی دستورات من را بشنوند اما آنها می دانند که باید چه کاری انجام بدهند.
از روز اول تمرینات پیش فصل، دیدم که تونالی، کرونیچ و لیائو بالغ تر شده اند و آمادگی بیشتری دارند. آنها از فصل گذشته درس گرفتند و زحمت کشیدند تا پیشرفت کنند.
حضور همزمان ابراهیموویچ و ژیرو در زمین؟ برای هر شرایطی آماده هستم و در هر بازی سعی می کنم بهترین ترکیب را به زمین بفرستم. وقتی به 2 مهاجم نیاز داشته باشیم، قطعا این کار را خواهیم کرد. فعلاً امیدواریم ایبرا با آمادگی کامل به میادین برگردد.
پس از بازی های ملی، چند دیدار مهم مقابل لاتزیو، لیورپول و یوونتوس داریم بنابراین باید این ذهنیت و آمادگی را حفظ کنیم. اگر ما واقعا به دنبال آینده ای مثبت هستیم باید به همه بازیکنان به عنوان بازیکن ثابت در ترکیب نگاه کنیم. شاید در حال حاضر چند بازیکن را در اختیار نداشته باشیم اما تحت هر شرایطی باید به سبک خودمان بازی کنیم و آنچه در تمرینات مرور می کنیم، در زمین پیاده کنیم.
گروه ما در لیگ قهرمانان اروپا بسیار سخت است. لیورپول قهرمان 2 فصل پیش این رقابت ها است. اتلتیکو مادرید قهرمان لالیگا است و پورتو فصل گذشته موفق به حذف یوونتوس شد. این فرصتی است که باید با دو دست آنرا بگیریم، استفاده کنیم و البته از این فرصت لذت ببریم. از بازی های زیبا و بردهای خود لذت می بریم اما باید به خاطر داشته باشیم گاهی اوقات تیم های بزرگ به پیروزی های زشت هم نیاز دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.