یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

هانسی فلیک: بی صبرانه منتظر اولین بازی ام به عنوان سرمربی تیم ملی هستم

هانسی فلیک: بی صبرانه منتظر اولین بازی ام به عنوان سرمربی تیم ملی هستم

هانسی فلیک، سرمربی تیم ملی آلمان در کنفرانس خبری پیش از بازی این تیم مقابل لیختن اشتاین در مقدماتی جام جهانی حاضر شد و در مورد اولین بازی خود به عنوان سرمربی آلمان و شرایط بازیکنانش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی ، هانسی فلیک در مورد شرایط مصدومان و غایبان آلمان مقابل لیختن اشتاین گفت:

مانوئل نویر بازی فردا را از دست می دهد. انتظار دارم که او در روز یکشنبه به تمرینات ما برگردد. برند لنو فردا فیکس خواهد بود. توماس مولر با مشکلات عضلانی دست و پنجه نرم می کند و به خانه بر می گردد. ریسک حضورش همراه ما بسیار بالاست و ما به اندازه کافی بازیکن داریم. چه کسی فردا کاپیتان خواهد بود؟ من هم به همین موضوع فکر می کردم. در حال حاضر، تصمیم نگرفته ام اما چند بازیکن را در ذهنم دارم که می توانند کاپیتان تیم باشند.
من از تیم بسیار راضی هستم. بازیکنان عملکرد خوبی دارند و ذهنیت خوبی را از خود نشان می دهند. من به این تیم اعتقاد زیادی دارم. موسیالا، آدیمی و سایر جوانان؟ هر بازیکنی که اینجاست، قادر به بازی است. ما در تمام پست ها بازیکنان خوبی داریم. کادر فنی تصمیم می گیرد که چه کسی فردا بازی کند. این نخستین بازی من به عنوان سرمربی تیم ملی است. نحوه برخورد و عملکرد تیم و کادر فنی مرا بسیار خوشحال می کند. من واقعاً نحوه برخوردمان با یکدیگر را دوست دارم. به همین دلیل است که بی صبرانه منتظر اولین بازی ام، این که مسئول این تیم و کشور باشم و بهترین بازیکنان را انتخاب کنم، هستم.
کیمیش؟ قطعاً به عنوان شماره 6 روی او حساب باز کرده ایم و او در این پست بازی خواهد کرد. او یکی از بهترین بازیکنان جهان در این پست است. کیمیش از نظر فنی انعطاف پذیری بالایی دارد. او آماده است تا تمام تلاشش را برای بهبود و پیشرفت انجام دهد.
لیختن اشتاین؟ آن ها خیلی خوب بازی می کنند و به خوبی سازماندهی شده اند. ما نیازمند جنگندگی مشخص و فرار به عمق برای ایجاد فضای خالی و حفره در خط دفاعی آن ها هستیم. در روزهای اول، ما بیشتر روی خودمان تمرکز کردیم. ما مطمئن هستیم که به خوبی برای این دیدار آماده شده ایم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.