پنج شنبه ۲۷ مرداد ۱۴۰۱

محمد عباس زاده: خیلی دوست داشتم در تراکتور بمانم اما اراده ای ندیدم

عباس‌زاده با تراکتور فسخ کرد / تکمیلی

عباس‌زاده با تراکتور فسخ کرد / تکمیلی

مهاجم گلزن فصل گذشته تراکتور قراردادش با این باشگاه را فسخ کرد

به گزارش ایران ورزشی، محمد عباس‌زاده که سال گذشته از نساجی مازندران راهی تراکتور شده و یک فصل موفق در لیگ برتر و آسیا همراه این تیم داشت، در نهایت تصمیم به جدایی از جمع سرخ‌پوشان تبریزی گرفت.

هواداران تراکتور که این روزها شدیدا درگیر حواشی داخلی ازجمله درگیری لفظی فراز کمالوند و اکبر ایمانی، بسته بودن پنجره نقل و انتقالات و ... بودند، حالا با یک خبر تلخ دیگر با جدایی آقای گل خود مواجه شدند.

محمد عباس‌زاده در یک سال حضور در تراکتور توانست ۱۲ گل به ثمر رساند و علاوه بر آن در لیگ قهرمانان آسیا نیز عملکرد موفقی ارائه بدهد ولی بخاطر شرایط نابسامانی که این باشگاه داشت و عدم توجه به تعهداتی که نسبت به او وجود دارد، قراردادش را فسخ کرد.

این مهاجم مازندرانی دقایقی قبل با حضور در محل سازمان لیگ فوتبال ایران، قراردادش با باشگاه تراکتور را بنابر ماده ۱۳ بند ۳ به‌صورت یک‌طرفه فسخ و آن را ثبت کرد.

محمد عباس‌زاده مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال تراکتور درباره فسخ قراردادش با باشگاه تراکتور گفت:

من تاکنون صبر کردم تا ببینم چه اتفاقی می‌افتد، اما با توجه به اینکه مدیران تراکتور هیچ اقدامی انجام ندادند، فسخ قراردادم را گرفتم.
عباس زاده ادامه داد:

باکمالوند هیچ صحبتی انجام ندادم، اما درخواست‌هایی از باشگاه تراکتور داشتم که متاسفانه مدیران باشگاه انجام ندادند و صحبتی هم با من نکردند. 
مهاجم فصل گذشته تراکتور درباره اینکه فصل موفقی که در این تیم داشت، بیان کرد:

با اینکه مشکلات زیادی وجود دارد، اما خدا را شکر سال خوبی برای خودم و حتی تیم بود. همه کمک کردند تا این اتفاق رقم بخورد، اما نمی‌دانم امسال چه شرایطی به وجود آمده که این اتفاقات رقم بخورد.
عباس‌زاده تصریح کرد:

در هفته‌های پایانی فصل مصدوم شدم و به کار‌های درمانی‌ام رسیدگی می‌کردم. این مدت هم از باشگاه هیچ خبری نشد و آمدم و فسخ قرارداد کردم.
او درباره  اینکه بند فسخ قرارداد داشته است یا خیر، گفت:

بله، بندی در قراردادم داشتم که می‌توانستم زودتر از این‌ها فسخ قرارداد کنم، اما منتظر ماندم تا رسیدگی کنند، اما از طرف باشگاه هیچ خبری نشد تا قراردادم را فسخ کنم.
مهاجم فصل گذشته تراکتور درباره مشکلاتی که این تیم دارد و موجب ناراحتی هواداران‌شان شده است، بیان کرد:

واقعیت این است که تراکتور تماشاگران خیلی خوبی دارد. درست است که در ورزشگاه نبودند، اما در فضای مجازی حمایت‌های زیادی از آن‌ها دیدم و واقعا پُرهوادار هستند. به شخصه خودم از حضور در تراکتور لذت بردم و دلم برای آن‌ها تنگ می‌شود. خیلی دوست داشتم در تراکتور بمانم، اما هیچ حرکت مثبتی از باشگاه ندیدم و قراردادم را فسخ کردم.
عباس‌زاده درباره تیم فصل آینده‌اش عنوان کرد:

ببینیم خدا چه می‌خواهد! تمام تلاشم را انجام می‌دهم تا آمادگی فصل گذشته را در لیگ آینده هم داشته باشم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.