دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

علت عدم دعوت حکیم زیاش به تیم ملی مراکش مشخص شد؛ رفتار غیر قابل قبول!

علت عدم دعوت حکیم زیاش به تیم ملی مراکش مشخص شد؛ رفتار غیر قابل قبول!

لیست تیم ملی مراکش در حالی برای بازی های ملی ماه سپتامبر اعلام شد که اثری از حکیم زیاش در لیست این تیم نبود. حال سرمربی مراکش در مورد دلیل عدم دعوت حکیم زیاش به بازی های ملی توضیح داده است.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت گل، سرمربی مراکش در این مورد گفت:

رفتار او در دو بازی اخیر تیم ملی، به خصوص در آخرین بازی، برای یک بازیکن تیم ملی که باید به عنوان یک رهبر در تیم الگوی مثبتی باشد، رفتار مناسبی نبود. او دیر رسید و پس از آن حتی از تمرین و کار نیز خودداری کرد. پس از چنین چیزی، بحث در مورد آن فایده ای نداشت زیرا به عنوان یک سرمربی، پاسخ دقیقاً مقابل چشمانم بود. برای من تیم ملی بالاتر از هر چیزی است.
برای اولین بار در دوران سرمربیگری ام، رفتاری دیدم که مرا ناامید کرد. بازیکنی که به بهانه مصدومیت از بازی کردن در یک دیدار، مسلماً دوستانه، امتناع می ورزد. کادر پزشکی تیم چندین آزمایش انجام دادند و اعلام کردند که او قادر به بازی است. پس از آن، او در نیمه دوم از گرم کردن امتناع ورزید چون از این که به عنوان یک بازیکن تعویضی وارد بازی شود، ناامید و ناراحت بود. برای من چنین رفتاری غیر قابل قبول است. شما نمی توانید در تیم ملی چنین رفتاری داشته باشید و دروغ بگویید. یا صد درصد در اختیار تیم ملی هستید یا کلاً در تیم ملی جایی ندارید.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.