یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱

میرشاد ماجدی: هواداران با خرید پیراهن تیم‌ ملی به فوتبال پایه کمک می‌ کنند

میرشاد ماجدی: هواداران با خرید پیراهن تیم‌ ملی به فوتبال پایه کمک می‌ کنند

عضو هیات رئیسه فدراسیون می گوید برای نخستین بار طراحی البسه تمام تیم های ملی فوتبال متحدالشکل خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، میرشاد ماجدی با اشاره به دغدغه ای که همیشه فدراسیون در خصوص تامین البسه تیم ملی داشت، بیان کرد:

با توجه به اینکه سالهای متمادی در اردوها و مسابقات بین المللی درخصوص تامین البسه تیم های پایه با این مشکل مواجه بودیم و تمام مربیان در مقاطع مختلف به این موضوع اذعنان داشتند. خوشبختانه توافق بسیار خوبی طی مذاکرات مفصل با شرکت رابردومان، نماینده رسمی ال اشپرت در ایران صورت گرفته و مقرر شد این شرکت تامین لباس کلیه تیم‌های ملی فوتبال ایران در تمامی رده‌ها را بر عهده بگیرد که این اتفاق برای نخستین بار رخ می‌دهد و تا پایان سال ۲۰۲۳ بر اساس این قرارداد تامین کننده البسه تیم های ملی فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی (آقایان و با نوان) ایران خواهد بود.
رئیس کمیته جوانان در ادامه اضافه کرد:

با توجه به اینکه بازیکنان فوتبال پایه همیشه علاقمند به لباس تیم ملی با لوگوی فدراسیون فوتبال بودند، در همین راستا هواداران با خرید البسه تیم ملی، بدانند 30 درصد سود این خرید در اختیار تیم های فوتبال پایه قرار می گیرد. آنچه مسلم است هواداران تیم های ملی با خرید از این البسه به توسعه و فوتبال پایه کمک می کنند و این یک اتفاق مبارک است. کار بسیار سختی است، اما همه دست در دست هم برای اعتلای فوتبال تلاش می کنیم.
عضو هیات رئیسه فدراسیون گفت:

تیم های پایه هم همیشه برای گرفتن البسه دغدغه داشتند و مشکلاتی بود که البسته به درستی تامین نمی شد، اما با بستن این قرار داد البسه در اسرع وقت و بالاترین کیفیت در اختیار فدراسیون قرار می گیرد. آنچه مسلم است برای نخستین بار طراحی البسه تمام تیم های ملی فوتبال اعم از از آقایان و بانوان در فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی متحدالشکل خواهد بود. طراحی تمام البسه تیم های ملی فوتبال، فوتسال و بانوان یکسان خواهد بود و تنها با یک المان بسیار کوچک در طراحی لباس از یکدیگر مجرا خواهد شد. همچنین شرکت رابردومان متعهد شده کلیه لباس ها با کیفیت اصلی در اختیار تیم‌های ملی قرار بگیرد.
ماجدی در ادامه ضمن تبریک به ملی پوشان در دیدار برابر سوریه گفت:

با کسب 3 امتیاز برابر سوریه در تهران توانستیم گام اول را به خوبی برداریم و با توجه به تساوی کره جنوبی و عراق برابر یکدیگر، در صدر گروه قرار گرفتیم، اما نباید به خودمان غره شویم. دیدار بعدی ما با عراق که 16 شهریورماه در دوحه برگزار می شود، بازی سختی است. با رقیب دیرینه ای بازی خواهیم داشت. اگر بازیکنان تمرکزشان را برای این بازی بگذارند، بدون تردید 3 امتیاز بعدی را نیز کسب خواهیم کرد.
عضو هیات رئیسه فدراسیون در پایان خاطر نشان کرد:

بزودی از کیت تیم ملی فوتسال که در مسابقات جام جهانی لیتوانی شرکت می کند، رونمایی می شود. این البسه با کیفیت بالا در اختیار توسط شرکت رابردومان ملی پوشان قرار می گیرد هواداران هم به راحتی می توانند از شعب مختلف رابر دومان این لباس ها را خریداری کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.