چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

چرا انتخاب سرمربی شهرخودرو طولانی شد؟

از بازگشت رحمتی تا انتخاب مهاجـــری

از بازگشت رحمتی تا انتخاب مهاجـــری
امیر کوشا
امیر کوشا خبرنگار

همان روزی که پدیده مشهد رسماً به فرهاد حمیداوی بازگردانده شد و این تیم بار دیگر به شهرخودرو تغییر نام داد، خبر رسید مسئولان باشگاه مشهدی با رضا مهاجری مذاکره کرده و به توافق لازم رسیدند. قرار بود همان روزها نام مهاجری به عنوان سرمربی جدید و جانشین مهدی رحمتی اعلام شود اما این اتفاق هر بار به تعویق می‌افتاد.

به گزارش ایران ورزشی؛همان روزی که پدیده مشهد رسماً به فرهاد حمیداوی بازگردانده شد و این تیم بار دیگر به شهرخودرو تغییر نام داد، خبر رسید مسئولان باشگاه مشهدی با رضا مهاجری مذاکره کرده و به توافق لازم رسیدند. قرار بود همان روزها نام مهاجری به عنوان سرمربی جدید و جانشین مهدی رحمتی اعلام شود اما این اتفاق هر بار به تعویق می‌افتاد. دلیل آن هم چیزی نبود جز اصرار باشگاه برای مذاکره دوباره با مهدی رحمتی و شنیدن شرایط دو طرف. بار اول مسعود معمایی مدیرعامل باشگاه شهرخودرو اعلام کرد اگر رحمتی به خاطر صحبت‌هایی که علیه حمیداوی و شهرخودرو داشت عذرخواهی کند، می‌تواند برگردد و کارش را دنبال کند.

اما از رحمتی هیچ واکنشی نشان داده نشد. بعد از آن از مهدی رحمتی دعوت شد در جلسه هیأت مدیره شهرخودرو شرکت کند اما با وجود اینکه روز و ساعت جلسه، هماهنگ شده بود، خبری از اعضای هیأت مدیره نبود. رحمتی حدود نیم ساعت هم منتظر ماند تا اعضای هیأت مدیره به محل جلسه بیایند اما هیچ خبری نشد که نشد و این مسأله ناراحتی و عصبانیت رحمتی را به دنبال داشت. به صورتی که این سرمربی جوان ویدیویی از محل جلسه گرفت و منتشر کرد.
با این اتفاق تصور نمی‌شد رحمتی و شهرخودرو دیگر بتوانند با هم جلسه‌ای داشته باشند اما فردای همان روز ظاهراً جلسه‌ای با حضور اعضای هیأت مدیره شهرخودرو و رحمتی برگزار شد و دو طرف صحبت‌های‌شان را بیان کردند.
با این جلسه، به نظر می‌رسید شانس حضور رضا مهاجری در شهرخودرو کم شده باشد. البته به جز مهاجری، این بار نام علیرضا منصوریان هم به عنوان گزینه سرمربیگری شهرخودرو اعلام شده بود. از جلسه مورد نظر و این اتفاقات، حدود یک هفته گذشته بود و هر روز شایعه‌های زیادی در رابطه با سرمربی جدید شهرخودرو شنیده می‌شد اما در نهایت رضا مهاجری به عنوان سرمربی جدید مشهدی اعلام شد. همان سرمربی که محبوبیت خاصی بین هواداران شهرخودرو دارد و البته با توجه به اینکه خانه و زندگی‌اش در مشهد است دیگر نیازی نیست باشگاه برای اسکان او هزینه کند.
البته رضا مهاجری به خوبی می‌داند در مشهد کار سختی دارد چرا که این فصل شهرخودرو بودجه خود را کاهش داده و هنوز هم وارد بازار نقل و انتقالات نشده. این در حالی است که اکثر تیم‌ها بازیکنان مورد نظر خود را جذب کردند و بازیکن چندانی بیرون نمانده. با این وجود، مهاجری امیدوار است روزهای خوبی را با شهرخودرو تجربه کند.


رجب‌زاده مدیر روابط عمومی شهرخودرو شد
بعد از اتفاقاتی که در مورد واگذاری شهرخودرو به هیأت فوتبال خراسان رضوی افتاد، وقتی فرهاد حمیداوی برگشت و تیم را تحویل گرفت، دست به خانه تکانی عجیبی زد و همه عوامل باشگاه را کنار گذاشت. در همین راستا، بعد از انتخاب مسعود معمایی به عنوان مدیرعامل شهرخودرو و رضا مهاجری به عنوان سرمربی این تیم، به تازگی مجتبی رجب‌زاده به عنوان مدیر روابط عمومی باشگاه مشهدی انتخاب و معرفی شد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.