دوشنبه ۲۴ مرداد ۱۴۰۱

سرخیو بوسکتس: در بهترین شرایط ممکن قرار نداریم اما سعی می کنیم خوش بین باشیم

سرخیو بوسکتس: در بهترین شرایط ممکن قرار نداریم اما سعی می کنیم خوش بین باشیم

سرخیو بوسکتس نیز همانند لوئیز انریکه با انتقادات از اریک گارسیا موافق نیست و معتقد است او عملکرد خوبی دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از موندو دپورتیوو، سرخیو بوسکتس در این کنفرانس خبری گفت:

سوئد تیم قدرتمندی است اما ما می توانستیم بهتر بازی کنیم. هیچ گزینه دیگری به جز تمرین و کار بر روی اشتباهاتمان و تلاش برای بهتر شدن، نداریم. هر بازی با بازی دیگر فرق دارد و گرجستان شرایط را برای ما سخت خواهد کرد. فوتبال پیشرفت زیادی کرده است و هر تیمی قادر به شکست دادن تیم دیگر است. این برای ما اتفاق افتاد و برای سایر تیم هایی که جایگاه خوبی در رنکینگ دارند نیز پیش می آید.
انتقادات از اریک گارسیا؟

وقتی شکست می خورید، همیشه به دنبال یک مقصد هستید. من به خوبی در مورد این موضوع می دانم. من با انتقادات موافق نیستم، اریک بازی های خوبی انجام می دهد و تعهد و استعداد زیادی دارد. ما از عملکرد او در تیم ملی خوشحالیم و من از حضور او در بارسلونا نیز راضی هستم. گذاشتن تمرکز روی فقط یک بازی او، بی فایده است. او بازیکنی بسیار جوان است و آینده درخشانی در پیش دارد.
ما تیمی هستیم که توپ را زیاد در اختیار دارد و نیازی نداریم که خطاهای زیادی انجام دهیم. هیچ کسی بی نقص نیست و همیشه امکان پیشرفت وجود دارد. حس و حال ما در رختکن این است که ما در بهترین شرایط ممکن قرار نداریم اما سعی می کنیم خوش بین باشیم و به کاری که انجام می دهیم، باور داریم. ما دیگر نمی توانیم شکست بخوریم و می خواهیم در تمام بازی های باقی مانده پیروز شویم و در انتظار نتیجه بازی های سوئد باشیم. این چیزی است که ما فکر می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.