سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

فابیو پاراتیچی: طی دو سال باید به سطح فینال لیگ قهرمانان برگردیم

فابیو پاراتیچی: طی دو سال باید به سطح فینال لیگ قهرمانان برگردیم

در اولین مصاحبه فابیو پاراتیچی بعد از پایان پنجره نقل و انتقالات تابستانی به بیان نکاتی از سیاست های باشگاه و عملکرد اسپرز در اوایل فصل پرداخته است

به گزارش ایران ورزشی؛پس از عملکرد خوب تاتنهام در جذب گزینه های مدنظر و نگه داشتن هری کین و هم چنین تنظیم تراز مالی باشگاه با جدایی ۱۰ نفر از بازیکنان، فابیو پاراتیچی مدیرفنی سابق یوونتوس و حال حاضر تاتنهام در جدید ترین مصاحبه خود با روزنامه استاندارد گفت:

پنجره ترانسفر هم اکنون بسته است. هدف ما از همان زمان باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی کاملا مشخص بود. هدفی که ما دنبال آن بودیم، تجدید هویت باشگاه و جذب استعدادها برای آینده باشگاه؛ البته ما اعتقاد داریم که با همین تیم فعلی ما توان کسب عنوان و جام را داریم. فعالیت بازار به دلیل بحران کرونا واقعا مشکل بود، اما ما توان خودمان را برای پایبندی به برنامه های نقل و انتقالاتی خود انجام دادیم. من فکر میکنم اکنون ما بازیکنان بسیار خوبی در اختیار داریم که دو سال گذشته عملکرد خوبی نداشتند. هدفی که ما با نونو اسپریتو دنبال می کنیم، پیدا کردن بهترین ورژن از بازیکنان و یافتن حس عزم، تعهد و اشتیاق هستیم؛ چیزی که امروز به وضوح در تمرینات تیم می بینم. هدف ما این نیست که صرفا به آینده فکر کنیم، ما باید به سال های آینده فکر کنیم. ما می خواهیم که یک نهاد و سازمان یکپارچه بسازیم، اساس کار سرکوب احساسات و تصمیم گیری بر اساس عقل بود، این درست است که ما فرصت هایی در بازار داشتیم، اما هدف ما بازسازی این تیم است؛ ما باید به سطح فینال چمپیونزلیگ در ۲ سال گذشته برگردیم.
هم چنین در خصوص عملکرد اولیه نونو اسپریتو گفت:

تاکنون نونو کار قابل احترامی انجام داده است، او توانسته سطح تمرکز و تعهد را در تیم بالا ببرد و محیطی سالم را باشگاه فراهم کرده است. این محیط موجب شده تا بازیکنان بیشترین تلاش خود را بکنند و اکنون تمام اعضای باشگاه در قالب یک تیم واحد فعالیت داشته باشند. هر بازیکنی برای فعالیت در باشگاه نیاز به تطبیق نسبت به سیستم انگلستان، غذا و تمرین خاص و مناسب نیاز دارند؛ در همین خصوص نیاز به هرگونه پشتیبانی دارند.
و در پایان مصاحبه در خصوص جذب پاپه سار گفت:

پاپه سار یک استعداد فوق العاده است و از اسامی باشگاه هایی که خواهان او هستند پیداست که ما در جذب او اشتباه نکردیم. این یک سرمایه گذاری فوق العاده روی یک بازیکن فوق العاده است که با قرض دادن اون نیز می توان تجربه کافی و لازم را داشته باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.