یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

هانسی فلیک: در شروع مسیری جدید با سرمربی و سبکی جدید هستیم و به زمان نیاز داریم

هانسی فلیک: در شروع مسیری جدید با سرمربی و سبکی جدید هستیم و به زمان نیاز داریم

هانسی فلیک می گوید که هرگز با سانه مشکلی نداشته و به بواتنگ در رابطه با جدایی از بایرن مونیخ توصیه ای نکرده است.

 به گزارش ایران ورزشی، هانسی فلیک در این کنفرانس خبری گفت:

مانوئل نویر به تمرینات برگشته و برای بازی فردا در دسترس است. رابین گوزنس این بازی را از دست می دهد اما رو به بهبودی است. کای هاورتس سرماخوردگی خفیفی دارد و باید منتظر باشیم تا ببینیم که می تواند بازی کند یا خیر. چه کسی جایگزین گوزنس می شود؟ ما ترکیب تیم را الان اعلام نمی کنیم. دیوید رائوم تنها دفاع چپ تخصصی ماست اما گزینه های دیگری نیز داریم و باید صبر کنیم، خواهیم دید.
ارمنستان سعی خواهد کرد تا ما را در میانه میدان پرس کند، توپ را سریع جا به جا و چهار بازیکن هجومی خود را وارد جریان بازی کند. مخیتاریان و آدامیان سریع و از نظر فنی و تکنیکی بازیکنان خبوی هستند، ما آن ها را از بوندسلیگا می شناسیم. ما نیاز به یک خط دفاعی خوب و فشرده داریم. البته که ما نمی توانیم بابت پیروزی 2-0 مقابل لیختن اشتاین خوشحال باشیم اما ما در شروع مسیری جدید با یکدیگر هستیم، یک سرمربی جدید و سبکی جدید و در نتیجه به زمان نیاز داریم. اما بازیکنان نشانه ها و تمایل خوبی برای پیاده سازی آن چه در مورش با هم صحبت کرده ایم، از خود نشان دادند.
سانه؟ در نیمه دوم صحنه ای بود که من آن را دوست داشتم و آن زمانی بود که سانه پس از لو دادن توپ، سریع به عقب برگشت و توپ را باز پس گرفت. او همیشه قادر به فضاسازی و ایجاد خطر برای حریف است. او تمام کنندگی خوبی دارد و نشان داده که آماده است. گفته می شد که ما در بایرن مونیخ با هم مشکل داشتیم، این بی اساس و کاملاً اشتباه است.
بواتنگ؟ این که من به او توصیه کردم به تیمی دیگر برود، حقیقت ندارد. ما در مورد مسائلی صحبت کردیم اما او به اندازه کافی بزرگ است و می داند که چه چیزی می خواهد. فکر می کنم که خوب است که او در باشگاهی حضور دارد که در رقابت های اروپایی حضور دارد. در دو سال گذشته، او به سطح خوبش برگشته است. همیشه از بازیکنان خوب استقبال می شود.
  ما دو بازی در پیش داریم که بسیار مهم هستند. اولین بازی برای این بود که ما به مسائلی عادت کنیم و تغییرات زیادی نخواهیم داشت. حال همه چیز در مورد پیروزی در دو بازی آینده است. ورنر و گنابری فیکس خواهند بود؟ ما بازیکنانی را در ذهن داریم. این دو بازیکن قطعاً بخشی از ترکیب هستند. من از حضور در اینجا لذت می برم. حس بسیار خوبی دارم. کار کردن با بازیکنانم لذت بخش است و کیفیت زیادی در این تیم داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.