چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

جورجو کیه لینی: ایتالیا برای این که روی دور بیافتد به فرصت نیاز دارد

جورجو کیه لینی: ایتالیا برای این که روی دور بیافتد به فرصت نیاز دارد

جورجو کیه لینی می گوید برد ۳-۰ ایتالیا مقابل سوئیس در یورو ۲۰۲۰ نباید کسی را به این فکر بیاندازد که آن ها در مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ هم به راحتی از سد این حریف عبور خواهند کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از فوتبال ایتالیا، این دو تیم فردا در ورزشگاه سنت یاکوب پارک در بازل رو در روی هم قرار خواهند گرفت. این نبرد دو تیم برتر گروه است؛ جایی که آتزوری پس از چهار بازی ۱۰ امتیاز اندوخته و سوئیس هم در هر دو بازی خود برنده شده است. کیه لینی پس از نیمکت نشینی در پی تساوی ۱-۱ تیمش مقابل بلغارستان، بار دیگر به ترکیب اصلی ایتالیا بر می گردد. این بازیکن در نشست خبری امروز گفت:

فردا بازی مهمی در پیش داریم و حتی اگر بلغارستان را شکست می دادیم هم، مسابقه مهمی بود. اگرچه مشخصا باید از باخت اجتناب کنیم، تصور نمی کنم بازی تعیین کننده ای باشد. بازی هایی ابتدایی ماه سپتامبر همیشه دشوار هستند چون هنوز آنقدر سرحال نیستیم. ما مقابل بلغارستان به همین دلیل دو امتیاز را از دست دادیم، همان طور که سال قبل مقابل بوسنی چنین اتفاقی برای ما افتاد ولی امیدوار هستیم درست مثل یورو ۲۰۲۰، روی دور بیافتیم.
ایتالیا با بریس مانوئل لوکاتلی و گل دیگری از چیرو ایموبیله، در یورو ۲۰۲۰ با نتیجه ۳-۰ از سد سوئیس گذشت.

نتیجه سختگیرانه بود چون به مدت ۵۵ دقیقه تا گل دوم لوکاتلی، بازی خیلی متعادل دنبال می شد. سوئیس برای ما دردسرساز شد و برخی شرایط باعث شد دست به تغییراتی بزنیم. آن بازی با ۳-۰ مقابل ترکیه در دیدار افتتاحیه خیلی فرق داشت. سوئیس تیمی قدرتمند و خطرناک است. فردا که در خانه بازی می کنند، از همیشه قوی تر و خطرناک تر خواهند بود. 
سوال بعدی از این قرار بود: آیا تمدید قرارداد ۲ ساله با یوونتوس به این معنی است که احتمال بازی کردن کیه لینی در جام جهانی ۲۰۲۲ هم وجود دارد؟

من قرارداد دو ساله امضا کردم، تا لازم نباشد همیشه در این باره صحبت کنیم ولی صرفا در حال لذت بردن از حال هستم. هم اکنون وضعیت خوبی دارم و راضی هستم. محدودیتی برای خودم تعیین نمی کنم ولی همچنین سعی می کنم خودم را درگیر آینده دور نکنم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.