یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

واکنش آرتورو ویدال به طعنه ریچارلیسون: دلقک!

واکنش آرتورو ویدال به طعنه ریچارلیسون: دلقک!

پس از این که ریچارلیسون به دنبال پیروزی برزیل مقابل شیلی در رقابت های انتخابی جام جهانی به مسخره کردن حریف پرداخت، آرتورو ویدال این بازیکن را «دلقک» خطاب کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از دیلی میل، ویدال در پاسخ به حرف های ریچارلیسون، تصویری ویرایش شده از این بازیکن را منتشر کرد که یک شکلک دلقک روی سر او قرار گرفته است. درگیری طرفین به حذف شیلی به دست برزیل در مسابقات کوپا آمریکا بر می گردد. در دیدار پایانی آن تورنمنت، برزیل مقابل آرژانتین شکست خورد. پس از آن مسابقه ویدال در اینستاگرام نوشت: «در شیلی می بینیم تان، البته بدون کمک» که اشاره به آن داشت که از نظر ویدال، برزیل برای شکست دادن شیلی به کمک داوران نیاز داشته است ولی در مسابقات انتخابی جام جهانی دیگر خبر از چنین چیزی نخواهد بود.

اما جدال روز جمعه دو تیم بار دیگر به سود سلسائو به پایان رسید. پس از بازی، ریچارلیسون در استوری خود واکنشی به صحبت های قبلی ویدال داشت و آن ها را باز نشر کرد. حالا ویدال هم با در آوردن ریچارلیسون به شکل دلقک، نوشته است: «چه کسی این دلقک را می شناسد؟».

گفتنی است که برزیل با کسب ۷ برد از ۷ بازی، صدرنشین جدول مسابقات انتخابی جام جهانی در منطقه آمریکای جنوبی است. شیلی اما در رده هفتم قرار دارد و ممکن است بار دیگر از جام جهانی دور بماند. چهار تیم اول این جدول به طور مستقیم راهی جام جهانی خواهند شد و تیم پنجم هم در پلی آف رقابت خواهد کرد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.