دوشنبه ۲ خرداد ۱۴۰۱

محمدجواد ابراهیمی: بدشانس‌تر از من در کشتی نیست

محمدجواد ابراهیمی: بدشانس‌تر از من در کشتی نیست

آزادکار وزن ۹۲ کیلوگرم ایران که با وجود شایستگی فرصت حضور در رقابت‌های جهانی را پس از مصدومیت ناگهانی از دست داد، گفت: نمی‌دانم اسم این اتفاق را قسمت یا بدشانسی بگذارم.

به گزارش ایران ورزشی به نقل از ایسنا، محمدجواد ابراهیمی در گفت‌وگویی در اردوی تیم ملی در حال تمرین با علی شعبانی بودم که مینیسک زانویم پاره شد. همه چیز خوب پیش می‌رفت و شرایط بدنی خوبی داشتم اما نمی‌دانم چرا این اتفاق رخ داد. هیچ کس در کشتی بدشانس‌تر از من نیست اما باز هم با انگیزه بالاتر برمی‌گردم.

دارنده ۲ مدال طلای آسیا، افزود: واقعا نمی‌دانم اسم این اتفاق را قسمت یا بدشانسی بگذارم. با وجود کشتی‌های خوبی که می‌گرفتم و در داخل کشور یا تورنمنت‌های خارجی رقبایم را شکست می‌دادم اما هیچ گاه عازم مسابقات جهانی نشدم، امسال انگیزه زیادی داشتم که در انتخابی قهرمان شوم و به مسابقات جهانی بروم که ناگهان این اتفاق رخ داد.

او خاطرنشان کرد: به زودی عمل جراحی می‌کنم تا هر چه سریع‌تر به میادین بازگردم و برای مسابقات کسب سهمیه و المپیک توکیو آماده شوم.

ابراهیمی در پایان گفت: برای همه ملی پوشان کشتی ایران در رقابت‌های قهرمانی جهان آرزوی موفقیت دارم. امیدوارم تیم ملی با دست پر به ایران بازگردد و بچه‌ها مزد زحمات‌شان را بگیرند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.