سه شنبه ۴ آبان ۱۴۰۰

واکنش ماسیمو آمبروزینی به ماجرای تمدید قرارداد کسیه: میلان نباید به کسی باج دهد

واکنش ماسیمو آمبروزینی به ماجرای تمدید قرارداد کسیه: میلان نباید به کسی باج دهد

پیشکسوت میلان امیدوار است فرانک کسیه در این تیم بماند اما در عین حال اعتقاد دارد این تیم نباید به کسی باج دهد

به گزارش ایران ورزشی؛قرارداد فرانک کسیه، هافبک ساحل عاجی میلان که عملکرد بسیار خوبی در دو فصل اخیر داشته در تابستان 2022 تمام می شود و او سال آینده آزاد است میلان را ترک کند. روسونری مذاکراتی برای تمدید قرارداد با کسیه انجام داده و پیشنهاد تمدید قرارداد با دستمزد سالانه 6.5 میلیون یورو را به این بازیکن 25 ساله ارائه کرده اما او این پیشنهاد را نپذیرفته چرا که خواستار دریافت دستمزد حداقل 8 میلیون یورویی است. در این راستا تیم های پاری سن ژرمن، تاتنهام و یوونتوس امیدوارند او را در تابستان آتی، رایگان جذب کنند.

ماسیمو آمبروزینی، هافبک و کاپیتان اسبق میلان در مصاحبه با گاتزتا دلو اسپورت به تمجید از سطح فنی کسیه پرداخت اما معتقد است میلان برای تمدید قراردادهایش باید محدودیتی برای دستمزدها در نظر بگیرد:

کسیه بازیکن بزرگی است. بازار به ما می آموزد تعداد بازیکنان بزرگی که تصمیم می گیرند قراردادشان تمام شود تا در جاهای دیگر دستمزد بیشتری بگیرند، در حال بیشتر و بیشتر شدن است. نمی دانم کسیه چه قدر دستمزد می خواهد چون این مسئله شخصی است و واردش نمی شویم اما سوال این جاست؛ آیا متعهد بودن به یک پروژه، ارزشش را دارد تا از پول بیشتر صرف نظر کنیم؟ پاسخ من بله است. کسیه باید بداند خواسته اش چیست؛ آیا عشق مهم است و کاری که در میلان انجام می دهد برایش جنبه برتر از پول دارد یا نه؟ باشگاهی چون میلان، نباید به کسی باج بدهد. فقط باید بهترین پیشنهاد ممکن به بازیکنان ارائه شود، درست مثل دوناروما و چالهان اوعلو و سقف محدودیتی تعیین شود. بازیکنی که پیراهن میلان را می پوشد، باید شایستگی اش را داشته باشد. کسیه با سطح عملکردی که داشته، نشان داده این شایستگی را دارد. امیدوارم کسیه با پیشنهاد میلان راضی شود و آن چه که به نفع میلان است، رقم بخورد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.