جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

افشین پیروانی: اگر صحبتم باعث شده که به ساکت بی‌ احترامی شود، ‌عذرخواهی می‌ کنم

افشین پیروانی: اگر صحبتم باعث شده که به ساکت بی‌ احترامی شود، ‌عذرخواهی می‌ کنم

پیروانی معتقد است این که بدون بازی رسمی به مسابقات می روند خوب نیست.

به گزارش ایران ورزشی، افشین پیروانی در حاشیه تمرین عصر امروز (یکشنبه) پرسپولیس اظهار داشت:

ما جمعه بعدازظهر ان‌شاءالله عازم تاجیکستان هستیم و شرایط خداراشکر خوب است. خوب تمرین کردیم ولی بزرگترین مشکل ما نبود بازی رسمی است. تیم ملی ما هم بابت این موضوع مشکل داشت و بازیکنان ملی‌پوش ما به دلیل بازی نکردن بازیکنان، بازی خوبی به نمایش نگذاشت.
وی تاکید کرد:

ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم هرچقدر هم که تمرین کنیم مثل بازی رسمی نیست. ان‌شاءالله که استقلال را ببریم ولی 24 و 27 مهرماه هم که مرحله یک‌چهارم نهایی انجام خواهد شد، باز هم بدون بازی رسمی در آن مرحله باید بازی کنیم، این موضوع نشان می‌دهد که برنامه‌ریزی‌مان خیلی خوب بوده و یک تیم آماده و بدون بازی رسمی روانه مسابقات آسیایی می‌شویم.
وی ادامه داد:

من فکر می‌کنم باید بهتر برنامه‌ریزی می‌شد، این که بدون بازی رسمی به مسابقات برویم واقعا شرایط خوبی برای تیم‌های ما نیست. همه تیم‌ها را ببینید شرایط بهتری دارند. ما هم که به تاجیکستان می‌رویم استقلال در شرایط بهتری قرار دارد و در کوران مسابقات است. چمن ورزشگاه آنها هم که مصنوعی است و ما عادت نداریم. آنها هم تلاش می‌کنند که از تمام شرایط میزبانی‌شان استفاده کنند ما هم پرسپولیس و فینالیست فصل گذشته هستیم تلاش می‌کنیم که نتیجه دلخواه را بگیریم هرچند که کار خیلی سخت است.
مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص استعفای سمیعی گفت:

ما هم این خبر را شنیدیم، فکر می‌کنم آقای سمیعی زحمت‌شان را کشیدند و امیدوارم که در این شرایط کنار تیم باشند. بزرگترین دغدغه تیم و مدیرعامل باشگاه بحث مالی است. من وقتی قهرمان لیگ شدیم اعلام کردم که رقابت برای ادامه لیگ با تیم‌های صنعتی واقعا سخت است. پرونده‌های خارجی و پول بازیکنان داخلی و بازیکنان وجود دارد. ما یکسری بازیکن گرفتیم بدون یک ریال دریافتی و رقابت سخت است. 40،50 میلیون هوادار داریم که از ما توقع قهرمانی دارند و با جیب خالی نمی‌توانیم مبارزه و رقابت کنیم. بزرگترین دغدغه سمیعی و هیئت مدیره بی‌پولی است که به تیم آسیب می‌رساند. تیم شرایط استثنایی دارد و همه توقع دارند که نتایج سال قبل را تکرار کنیم. من خواهش می‌کنم که آقای سمیعی در کنار تیم بماند و ان‌شاءالله همه دست به دست هم بدهیم تا به هدف‌مان که نتیجه خوب است برسیم.
پیروانی در پاسخ به این سوال که پرسپولیس برای رفتن به تاجیکستان مشکلی از بابت خروج بازیکنان و ... ندارد؟ گفت:

در حال حاضر خداراشکر مشکلی نداریم. بازیکن دانشجو، سرباز و مالیاتی داریم ولی خداراشکر تلاش شده است که مشکلی نداشته باشیم.
وی در خصوص صحبت‌های گذشته‌اش که درباره مدیرعامل سپاهان انجام داده و باعث شده است که یکسری‌ها توهین‌هایی انجام دهند، خاطرنشان کرد:

من تشکر می‌کنم از این سوال، من اگر حرفی می‌زنم و بحثی می‌کنم، منظورم دفاع از پرسپولیس است و هواداران از من توقع دارند. اگر صحبت من باعث شده که به مدیرعامل سپاهان بی‌احترامی شود، همین‌جا از آقای ساکت ‌عذرخواهی می‌کنم، هیچ کسی اجازه بی‌احترامی ندارد، همه هدف‌مان این است که از تیم‌مان دفاع کنیم و اگر صحبت و بی‌احترامی شده است نباید انجام می‌شد، بحث ما فنی و فوتبالی بوده‌ و هیچ‌کس در هر جایگاهی که هست اجازه توهین به کسی را ندارد، من مجددا عذرخواهی می‌کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.