چهارشنبه ۵ آبان ۱۴۰۰

رسول کربکندی: عراق با مربی هلندی‌ حریفی ناشناخته است

رسول کربکندی: عراق با مربی هلندی‌ حریفی ناشناخته است

رسول کربکندی می گوید مشکل بزرگ تیم ملی تعدد زیاد بازیکنان خوب است

به گزارش ایران ورزشی، رسول کربکندی در خصوص شرایط تیم ملی ایران مقابل تیم ملی عراق صحبت کرد.

رسول کربکندی در مورد پیروزی یک بر صفر ایران مقابل سوریه به فارس گفت:

در این بازی اگرچه پیروز شدیم اما بازی چشم‌نوازی ارائه نکردیم تیم ملی خیلی هماهنگ نبود هرچند به لحاظ نتیجه شروع خوبی داشتیم. سوریه به دنبال فوتبال نبود و بیشتر کارهای فیزیکی و درگیرانه انجام می‌داد. ما هم بعد از مدت‌ها در خانه خود میزبان حریف بودیم و به پیروزی رسیدیم.
کربکندی افزود:

یکی از مشکلات تیم ملی تعدد بازیکنان خوب است و مربی می‌خواهد از همه این بازیکنان خوب استفاده کند و این یکی از مشکلات تیم ملی است که به اندازه دو تیم بازیکن خوب داریم. کادر فنی می‌خواهد از تمام لژیونرهایی که دعوت می‌کند به نحوی استفاده کند و آنها را راضی نگه دارد و این یکی از مشکلات تیم ملی و کادر فنی است. با این حال گل زیبایی به سوریه زدیم. کنترل و پاس طارمی به خوبی به جهانبخش رسید و او هم دروازه سوریه را باز کرد و سه امتیاز با ارزش را گرفتیم اما مقابل عراق باید قوی‌تر بازی کنیم زیرا مسابقه‌ای به مراتب سخت‌تر است.
این کارشناس فوتبال با اشاره به توانایی‌های تیم عراق عنوان کرد:

عراق همیشه و به ویژه در سال‌های اخیر لقمه گلوگیری برای تیم ملی بوده و ما را اذیت کرده است. در مرحله قبلی در بازی رفت به عراق باختیم اما در بازی برگشت عراق را شکست دادیم و با چهار برد متوالی به این مرحله رسیدیم. در آن مسابقات تیم ملی هر چه از بازی‌ گذشت هماهنگ‌تر عمل کرد و موفق به شکست حریفان شد اما اکنون عراق سرمربی خود را تغییر داده و قطعاً تاکتیک مناسب‌تری را به کار خواهد گرفت.
کربکندی تأکید کرد:

عراقی‌ها هم مثل ما متعصب و جنگنده بازی می‌کنند و انگیزه‌های زیادی دارند. اگر در این بازی بتوانیم عراق را شکست بدهیم و سه امتیاز را بگیریم همچنان صدرنشین گروه خواهیم بود و وضعیت خوبی در جدول پیدا می‌کنیم. عراق از کره جنوبی یک امتیاز گرفته است و مهم‌ترین مسئله‌اش در بازی فرداشب این است که تیم عراق با این مربی جدید هلندی برای ما ناشناخته است و قطعاً با برنامه‌تر از قبل فوتبال بازی خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.