یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: زنوزی می خواهد تراکتور را واگذار کند

مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی: زنوزی می خواهد تراکتور را واگذار کند

ایوب بهتاج می گوید نوروزی از رفتار برخی هواداران تراکتور ناراحت است

به گزارش ایران ورزشی، ایوب بهتاج مدیر کل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی درباره شرایط تراکتور صحبت کرد.

ایوب بهتاج درباره نگرانی هواداران تراکتور و اینکه چرا یک فرد به خودش اجازه می دهد در فاصله هشت روز مانده تا دیدار این تیم با النصر عربستان اینگونه با احساسات هواداران بازی و فعالیت های یک باشگاه مردمی را تعلیق کند، به رادیو ورزش گفت:

من از افراد ورزشی هستم و وضعیت باشگاه ها را دنبال می‌کنم. تمام باشگاه‌های ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا مشکل دارند. بحث فرد نیست بلکه بحث ساختار بیمار کشور ما است.
بهتاج افزود:

بحث فرد را مطرح کردید اما چرا فردی صنعتی مانند زنوزی در این برهه اقتصادی که واقعا صنعت و بخش های دیگر وضعیت خوبی وجود ندارد نباید با میلیاردها تومان هزینه موفق شود؟ ساختار باید درست شود.
مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی درمورد اینکه اکنون در فاصله زمانی اندک تا دیدار تراکتور مقابل النصر نباید بحث ساختار مطرح شود و زنوزی هم با وجود هزینه های میلیاردی‌اش در این باشگاه موفق نبوده است، پاسخ داد:

از زنوزی دفاع نمی‌کنم. سال ها است کارشناسان مختلف مسائل را مطرح می کنند اما این موضوع تاثیری در روند کار ندارد. اصلا زنوزی را کنار بگذاریم اما در این ساختار افراد دیگر هم نمی‌توانند موفق شوند.  فقط آرزو می کنیم ساختار درست شود اما امکان پذیر نیست که مانند باشگاه های اروپایی شود.
بهتاج تصریح کرد:

هواداران تراکتور حق دارند نگران باشند زیرا مسائل مختلفی ایجاد شده اما برای این ۹-۸ روز کارها انجام شد. زنوزی به تیم علاقه مند است اما مالک باشگاه تراکتور از هواداران انتظاراتی دارد. متاسفانه برخی که شاید کارشناس کار نباشند اما احساسی بوده، تراکتور را دوست دارند و همیشه دل شان می خواهد این تیم در تمام زمینه ها نمره بیست داشته باشد، با توجه به احساسات خود کارهایی انجام می ‌دهند که سبب ناراحتی زنوزی شده است.
بهتاج ادامه داد:

زنوزی می گوید سه سال است با تراکتور هستم و کمک کرده‌ام اما برخوردهای خوبی با من نمی‌شود. تصمیمی احساسی گرفته اما به هیچ عنوان اینگونه نیست که بخواهد تیم را تعلیق کند و به مسابقات آسیایی نفرستد.
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی درخصوص اینکه باشگاه تراکتور با صدور بیانیه ای از تعلیق فعالیت ها، تعطیلی تمرینات و بسته شدن در این باشگاه خبر داد و این امر چه معنی دارد، پاسخ داد:

زنوزی به این دلیل که برخی هواداران می‌خواهند این تیم کارش را با وی ادامه ندهد، چنین کاری انجام داد اما خدا را شکر از روز گذشته جو بین هواداران، زنوزی و مسئولان استانی بسیار تلطیف شد. امیدواریم در این تک بازی مقابل النصر خوب ظاهر شویم اما زنوزی تصمیم به واگذاری دارد. البته هیچکس در استان این توان را ندارد یک روزه تیم را تحویل گرفته، آن را سر و سامان بدهد کارهای جاری‌اش را انجام داده و به مسابقات اعزام کند.
بهتاج اضافه کرد:

زنوزی اکنون مالک باشگاه است اما این تصمیم را دارد که حتما تراکتور را واگذار کند. باید در روزهای آتی با حوصله اهلیت فرد یا بخش دولتی را خوب بسنجیم تا تراکتور ضرر نکند. هدف ما حیات این تیم است و امیدوارم همه دست به دست هم بدهیم تا اتفاقات خوب بیفتد. تمرینات هم از امروز شروع می شود.
بهتاج عنوان کرد:

اکنون من شنیده ام جعفر سمیعی هم از مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس استعفا کرده است. ان شاء الله مسائل ریشه ای درست شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.