چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

امیلیانو مارتینز: نمی خواستم به آرسنال بپیوندم

امیلیانو مارتینز: نمی خواستم به آرسنال بپیوندم

دروازه بان آرژانتینی فعلی باشگاه استون ویلا می گوید تنها به خاطر خانواده اش پیشنهاد پیوستن به آرسنال را قبول کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، امیلیانو مارتینز، دروازه بان آرژانتینی باشگاه استون ویلا، در روزهای آغازین دوران بازی خود و در سال 2010 با مبلغ 1.1 میلیون پوند از ایندیپندنته به آرسنال آمد تا در سن 17 سالگی چالشی جدید را در اروپا تجربه کند. این دروازه بان به مدت یک دهه سعی کرد تا به ترکیب اصلی تیم راه پیدا کند و حالا مدعی شده است که دوست نداشته به آرسنال بیاید و ترجیح می داده در زادگاهش بماند و در آغاز دوران بازی خود در آرژانتین به پیشرفت ادامه دهد.

این دروازه بان که در سپتامبر 2020 در ازای 20 میلیون پوند با جدا شدن از آرسنال به استون ویلا پیوست، می گوید تنها به این دلیل ایندیپندنته را ترک کرد تا بتواند از نظر مالی خانواده اش را حمایت کند:

آرسنال به دنبال جذب من بود و یکی از مربیان ایندیپندنته به من گفت که شانس فقط یک بار در خانه هر کسی را می زند. نظر خانواده و مدیر برنامه هایم هم همین بود. به همین خاطر تصمیم پیوستنم به آرسنال بیشتر از هر چیز دیگری به خاطر خانواده ام بود. خودم دوست نداشتم بروم. پشیمان نیستم ولی دوست داشتم اندکی بیشتر در ایندیپندنته بازی کنم. پیش خودم فکر می کردم اگر در ایندیپندنته بمانم در عرض دو سال اولین بازیم برای این تیم را انجام خواهم داد. خانواده ام از نظر مالی اندکی مشکل داشت و بیشتر به آن خاطر به آرسنال رفتم تا مسائل ورزشی.
مارتینز از زمان جدایی از آرسنال دروازه بان اصلی استون ویلا است و جایگاهی ثابت درون دروازه تیم ملی کشورش نیز پیدا کرده است.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.