جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

بوفون: جدایی رونالدو از یوونتوس منطقی بود؛ یووه در یک دوره گذار است

بوفون: جدایی رونالدو از یوونتوس منطقی بود؛ یووه در یک دوره گذار است

جانلوییجی بوفون معتقد است رونالدو روی تصمیمش برای جدایی از یوونتوس حسابی فکر کرده و تصمیمش منطقی بوده است

به گزارش ایران ورزشی؛جانلوییجی بوفون، دروازه بان کهنه کار فوتبال ایتالیا که در 43 سالگی هم به بازی کردن ادامه می دهد، این روزها درون دروازه پارما در سری بی قرار می گیرد. بوفون در مصاحبه با رادیو آنکیو اسپورت در خصوص ناکامی تیم ملی ایتالیا در بازی های اخیر، احتمال بازگشتش به آتزوری و وضعیت یوونتوس صحبت کرد:

مشکل ایتالیا بدشانسی است. وقتی یک دستاورد بزرگ کسب می کنید و همه چیز در مسیر درستی پیش می رود، بعضی وقت ها بدشانسی هم می آورید و اوضاع باب میل پیش نمی رود. مشخصا ایتالیا مقابل سوئیس و بلغارستان خوب بازی کرد اما می توانستیم در هر دو بازی سه گل بزنیم. بدشانسی باعث این دو تساوی شد. اگر صد بار این دو بازی تکرار شود، نود بار آن را می بریم.
وقتی مشخص شد جانلوییجی بوفون به پارما می رود و قراردادش با این تیم دو ساله است، شایعاتی مطرح شد که قرار است او به تیم ملی ایتالیا برگردد و به عنوان دروازه بان سوم به جام جهانی 2022 برود. بوفون در واکنش به این اخبار گفت:

برای چیز خاصی هدف گذاری نکرده ام بلکه فقط می خواهم خوشحال باشم. با انگیزه و اشتیاقی زیاد می خواهم به بازی کردن ادامه دهم. در حال حاضر برنامه ای برای خداحافظی کردن ندارم. فهمیده ام که بازیکن مهمی هستم و هواداران پارما، مرا با امید و رویاهایشان تحت تاثیر قرار داده اند. اگر روبرتو مانچینی با من تماس بگیرد، باید ببینم چه می شود. آخرین بار دو یا سه سال پیش صحبت کردیم و من نمی خواهم فشار غیرضروری در تیم ملی ایجاد کنم.
اسطوره یوونتوس در خصوص جدایی کریستیانو رونالدو از این تیم هم صحبت کرد:

فکر نمی کنم انتقال رونالدو برای هواداران یووه تعجب آور بوده باشد. رونالدو اعتبار زیادی به عنوان یک فوتبالیست حرفه ای بزرگ دارد و درباره خودش تصمیمات درستی می گیرد. در سه سال اخیر، رونالدو گل های زیادی برای یوونتوس زد و نمایش های بسیار خوبی داشت. تصمیم رونالدو برای جدایی از یوونتوس از نظر من غیرمنطقی نبود و او درباره این انتخاب مدت زیادی فکر کرده است. یوونتوس اکنون در دوره گذار است. نمی دانم این دوره گذار، تغییر نسل است یا کل اسکلت باشگاه. وقتی چنین اتفاقاتی رخ می دهد باید بهایش را بپردازید. وقتی کسی چون الگری سرمربی شماست، شاید به هدف نهایی نرسید اما حداقل به آن نزدیک می شوید

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.