دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

فردیناند: دنیل جیمز در حد و اندازه های منچستریونایتد نبود

فردیناند: دنیل جیمز در حد و اندازه های منچستریونایتد نبود

مدافع سابق شیاطین سرخ معتقد است دنیل جیمز در حد و اندازه های منچستریونایتد نبوده است و انتقال این بازیکن به لیدز به سود هر دو طرف بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، دنیل جیمز بازیکن سابق باشگاه منچستریونایتد در روز آخر نقل و انتقالات تابستانی در ازای مبلغ 25 میلیون پوند به لیدزیونایتد پیوست تا زیر نظر مارچلو بیلسا به فعالیت خود ادامه دهد. حال ریو فردیناند، بازیکن سابق و اسطوره باشگاه منچستریونایتد می گوید، جیمز با وجود انجام 74 بازی برای شیاطین سرخ هیچوقت در حد و اندازه های این باشگاه نبوده است. فردیناند که سابقه بازی در لیدز را هم دارد، در مورد انتقال جیمز به لیدزیونایتد، گفت:

فکر نمی کنم او در حد و اندازه های منچستریونایتد بود اما قطعا در حد و اندازه های لیگ برتر و روش بازی لیدز هست و می تواند برای برخی تیم ها مشکل ساز شود. جیمز در لیدز بیشتر توپ می گیرد و سریع تر جلو می رود و این برای سبک بازیش مناسب است. جیمز از فضای زیاد خوشش می آید و این چیزی نبود رقبای منچستریونایتد به این تیم بدهند. انتقال جیمز به لیدزیونایتد برای هر دو طرف بسیار عالی خواهد بود.
جیمز در تابستان 2019 در ازای 15 میلیون پوند از سوانسی به منچستریونایتد آمد و این انتقال اندکی بعد از این شکل گرفت که رفتن او به لیدز در همان سال منتفی شده بود. او در دوران حضور در منچستریونایتد در رقابت شدید با سایر بازیکنان نتوانست جایگاهی ثابت در ترکیب اصلی به خود اختصاص دهد. او در 74 بازی در پیراهن شیاطین سرخ 9 گل برای این تیم به ثمر رساند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.