دوشنبه ۱۳ تیر ۱۴۰۱

ادرسون مورائس: اگر به جای دی بروین در خط هافبک بازی کنم، تغییری را احساس نخواهید کرد!

ادرسون مورائس: اگر به جای دی بروین در خط هافبک بازی کنم، تغییری را احساس نخواهید کرد!

دروازه بان برزیلی سیتیزن ها آنقدر در بازی با پاهایش خوب است که برخی می گویند حتی می تواند در پستی جلوتر بازی کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت گل، ادرسون ۲۸ ساله که از سال ۲۰۱۷ در ورزشگاه اتحاد حضور دارد، به تازگی قراردادش را با سیتی تا سال ۲۰۲۶ تمدید کرد. در سال ۲۰۰۵ بود که استوارت پیرس در اقدامی به یادماندنی، دیوید جیمز (دروازه بان ذخیره تیم) را به عنوان یار تعویضی به زمین فرستاد تا در خط حمله میدلزبرو بازی کند؛ چالشی که ادرسون هم دوست دارد آن را امتحان کند.

اگر قرار باشد در پستی غیر از دروازه بازی کنم، تقاضای بازی کردن در خط حمله را نخواهم داشت. ترجیح می دهم در خط میانی و به جای کوین بازی کنم! اگر انتخاب پست بازی دست خودم بود، می گفتم: «دی بروین را بیرون بکش و مرا بازی بده!» در این صورت هیچ چیزی تغییر نمی کرد!
بازیکنان منچسترسیتی در سالیان اخیر پنالتی های زیادی را از دست داده اند و ادرسون هم همیشه به دنبال فرصتی است تا خودش پشت نقطه پنالتی قرار بگیرد. 

می پرسید چطور پنالتی خواهم زد؟ نمی دانم. بستگی به شرایط مسابقه دارد. طبیعتا وقتی بازی ۰-۰ باشد، فشار کار بیشتر است. ولی اگر تیم ۳-۰ جلو باشد، با آرامش بیشتری می توان ضربه زد. نمی دانم چطور پنالتی خواهم زد. تا به حال این کار را نکرده ام و البته تمایلی هم ندارم که رقبا از حربه من مطلع شوند. امیدوارم یک روز چنین فرصتی پیش بیاید و شما ببینید چه می شود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.