یکشنبه ۱۰ مهر ۱۴۰۱

دونی فن ده بیک: هر بازیکنی برای نشان دادن بهترین فرم خودش به استمرار در بازی کردن نیاز دارد

دونی فن ده بیک: هر بازیکنی برای نشان دادن بهترین فرم خودش به استمرار در بازی کردن نیاز دارد

دونی فن ده بیک با صبر و شکیبایی منتظر از راه رسیدن فرصت خود در منچستریونایتد است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از FiveUK، هافبک پیشین آژاکس از زمان انتقال به منچستریونایتد در تابستان ۲۰۲۰ نتوانسته است به جایگاه ثابتی در ترکیب این تیم دست یابد و اکثر بازی های تیمش را از روی نیمکت دنبال می کند. با این حال فن ده بیک در تابستان امسال جایی نرفت و هنوز هم به تغییر شرایطش در اولدترافورد امیدوار است.

با سرمربی و باشگاه در مورد وضعیت خودم حرف زدم. آن ها به وضوح گفتند که خواستار ماندن من هستند. سرمربی دید خیلی مثبتی به من داشت و گفت: «به تو نیاز دارم و می خواهم تو را اینجا نگه دارم». خب طبیعتا ابتدای فصل دشوار بوده است چون من یک دقیقه هم بازی نکردم ولی سولسشر گفت: «حالا دونی متفاوتی را در تمرینات می بینم». او دید بسیار مثبتی نسبت به من داشت و خودم هم حس خوبی دارم. من در فرم خوبی هستم و بنابراین امیدوارم بتوانم به مردم نشان بدهم که خیلی پیشرفت کرده ام.
فن ده بیک ادامه داد:

سولسشر تفاوت بزرگی را احساس می کند و می بیند که حالا قوی تر هستم. او می داند که حالا یک سال تجربه کار کردن در انگلیس را دارم. اگر الان مرا با گذشته مقایسه کند، متوجه تفاوت فاحشی خواهد شد. او رابطه خوبی با من دارد. باید به اوله اعتماد کنم. اگر به من نیاز نداشت، اجازه می داد بروم. به نظرم برایم برنامه دارد. من فقط باید سختکوش باشم و امیدوارم که روزی بتوانم توانایی هایم را نشان بدهم. در فوتبال هرگز نمی توان به کسی بابت فرصت بازی کردن قول داد. به نظرم در فوتبال چنین چیزی امکان پذیر نیست.
البته فن ده بیک در بخش دیگری از مصاحبه خود گفت:

حتی اگر هر روز به سختی تمرین کنی، باز هم برای نشان دادن بهترین فرم خودت به بازی کردن نیاز داری. اگر ماهی یک بار بازی کنی، قادر به ارائه بهترین عملکرد نخواهی بود.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.