جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

یوونتوسِ ایتالیایی مقابل ناپولی؛ خبری از ملی پوشان آمریکای جنوبی نخواهد بود

یوونتوسِ ایتالیایی مقابل ناپولی؛ خبری از ملی پوشان آمریکای جنوبی نخواهد بود

تنها یک روز پس از پایان بازی های مقدماتی جام جهانی 2022 در قاره آمریکای جنوبی، شنبه شب تیم های یوونتوس و ناپولی در هفته سوم سری آ در استادیوم دیگو مارادونا به مصاف هم می روند. یوونتوس در دو بازی قبلی خود فقط یک امتیاز گرفته و آن ها برای جلوگیری از ورود به بحرانی بزرگ، نیاز مهمی برای رسیدن به پیروزی در این بازی سخت دارند.

به گزارش ایران ورزشی و  اسکای ایتالیا، انتظار می رود ماسیمیلیانو الگری یک یوونتوس ایتالیایی را مقابل ناپولی به زمین بفرستد چون با وجود این که باشگاه یوونتوس پروازی اختصاصی برای بازیکنان اهل آمریکای جنوبی خود رزرو کرده، آن ها 24 ساعت پیش از شروع بازی به تورین خواهند رسید و این یعنی ماسیمیلیانو الگری عملا دنیلو، الکس ساندرو، خوان کوادرادو، پائولو دیبالا و البته رودریگو بنتانکور که پیش تر مصدوم هم شده بود را در اختیار نخواهد داشت و با توجه به خستگی این بازیکنان، به آن ها بازی نخواهد داد.

انتظار می رود الگری در این دیدار از جورجو کیه لینی، لئوناردو بونوچی، ماتیا دی شیلیو، مانوئل لوکاتلی، فدریکو برناردسکی، فدریکو کیه زا و مویزه کین استفاده کند که البته این نخستین بازی مویزه کین برای یوونتوس پس از بازگشتش به این باشگاه خواهد بود. پیش بینی می شود یوونتوس در این بازی هفت ایتالیایی در زمین داشته باشد و البته لوکا پلگرینی نیز روی نیمکت خواهد بود تا در صورت نیاز به زمین بیاید.

پیش بینی اسکای ایتالیا از ترکیب یوونتوس در بازی با ناپولی (3-4-3): شزنی | دلیخت، بونوچی، کیه لینی | دی شیلیو، لوکاتلی، رابیو، برناردسکی | کیه زا، موراتا، مویزه کین

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.