جمعه ۸ مهر ۱۴۰۱

کپا آریزابالاگا: چلسی روی من قمار کرد

کپا آریزابالاگا: چلسی روی من قمار کرد

دروازه بان گران قیمت آبی های لندن در خصوص شرایط چلسی صحبت کرده است

به گزارش ایران ورزشی؛هشتم آگوست ۲۰۱۸ بود که کپا آریزابالاگای ۲۳ ساله با رقم ۸۰ میلیون پوند به جمع شاگردان مائوریتزو ساری در چلسی پیوست؛ انتقالی که او را به گرانترین دروازه بان تاریخ فوتبال تبدیل می کرد، اما حال بعد از ۳ سال همراهی با چلسی در جدید ترین مصاحبه خود پاسخگوی سوالات رادیو مارکا شده است:

روز پیوستن به چلسی یک روز مهم برای من قلمداد می شد، باشگاه روی انتقال من یک قمار بزرگ انجام داده بود. این یک گام رو به جلو برای پیشرفت در حرفه من بود، تغییر شهر، تغییر تیم و تجربه بسیاری موضوعات جدید. من مدت زیادی در اتلتیک بیلبائو تجربه کرده بودم، اما پیوستن به چلسی واقعا ناگهانی بود، آن هم تیمی که ۳ روز آینده بازی داشت. نام بازیکنان چلسی را می دانستم اما با آن ها آشنایی نداشتم و این من را الزام می کرد که خیلی سریع خودم را با شرایط موجود وفق دهم. در آن زمان بازیکنان اسپانیایی اعم از آزپیلیکوئتا، مارکوس آلونسو، سسک فابرگاس، پدرو و موراتا در تیم بودند که وجود آنها کار را برای منِ اسپانیایی راحت می کرد، این یک پوئن مثبت برای من محسوب می شد.
در خصوص نیمکت نشین شدن خود نیز گفت:

همه می خواهند بازی کنند، همه دوست دارند که در ترکیب اصلی تیم حضور داشته باشند باشند. برای بازیکنانی که در ترکیب اصلی قرار ندارند، شانس برای حضور در ترکیب وجود دارد اما رخ دادن این مورد برای دروازه بان بسیار سخت حاصل می شود و کمتر اوقاتی این موقعیت پیش می آید؛ موضوعی که ابدا برای شما آسان نیست. شما باید نقش خود را در تیم ایفا و تا حدی که در توان شماست به تیم کمک کنید و در طول هفته حداکثر تلاش خود را به کار گیرید. این کار را شما برای آمادگی خودتان انجام می دهید، نه کس دیگر. (این کار را) برای تقویت و پیشرفت در جهت به دست آوردن فرصت طلایی انجام می دهید تا در هر شرایطی آماده به خدمت تیم باشید.
ما تیمی بسیار قدرتمند و پرمهره در اختیار داریم، اتفاقی که موفقیت و جام های ما را به اثبات می رساند. همه می خواهند در مهم ترین بازی های تیم حضور پیدا کنند و به تیم کمک کنند. ما گروهی هستیم که به سمت موفقیت حرکت می کنیم و در این راه همگی به یکدیگر کمک می کنیم.
هم چنین در خصوص هزینه بالا ترنسفر خود گفت؛

خودم واقعیت را می پذیرم. تا امروز من و کای (هاورتز) گران ترین خرید های تاریخ چلسی به حساب می آییم و حالا لوکاکو آمده است. من فکر می کنم این به اتمسفر بازار برمی گردد. مهم نیست که شما برای آن چه اسمی می گذارید، معمولا وقتی حرف از قیمت من می شود، من آن را نادید می گیرم و به آن توجه نمی کنم؛ در پایان من کار خود را انجام می دهم و سعی می کنم که بهترین خود باشم و به تیم کمک کنم. بله من این موضوع را می پذیرم اما به آن توجهی نمی کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.