یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰

تعویق دیدار تیم های سویا - بارسلونا و ویارئال - آلاوز

تعویق دیدار تیم های سویا - بارسلونا و ویارئال - آلاوز

برگزاری دیدار تیم های سویا - بارسلونا و ویارئال - آلاوز به زمان دیگر موکول شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی لالیگا، شورای عالی ورزش کشور اسپانیا با درخواست لالیگا مبنی بر به تعویق انداختن دو بازی از مسابقات هفته جاری لالیگا به خاطر حضور بازیکنان ملی پوش اهل آمریکای جنوبی در تیم های ملی خود و عدم امکان حضور آنها در مسابقات تیم های باشگاهی موافقت کرد. بدین ترتیب دو دیدار این هفته لالیگا که قرار بود بین سویا - بارسلونا و ویارئال- آلاوز برگزار شود، به زمان دیگری موکول خواهد شد.

این در حالی است که فدراسیون فوتبال کشور اسپانیا در ابتدا با این درخواست مخالفت کرده بود و به همین خاطر مسئولان لالیگا مجبور شده بودند درخواست خود را به شورای عالی ورزش این کشور ارجاع دهند و در نهایت موفق شدند رای مثبت شورا را برای به تعویق انداختن این بازی ها بگیرند.

در تیم سویا بازیکنانی نظیر گونزالو مونتیل، پاپو گوموز و مارکوس آکونا اهل آمریکای جنوبی هستند و با توجه به این که آخرین بازی این بازیکنان بامداد جمعه به وقت اسپانیا برگزار می شد، این بازیکنان تا قبل از بازی روز شنبه فقط یم روز و نیم زمان استراحت داشتند که وقت کافی برای ریکاوری محسوب نمی شود. در مورد دیدار ویارئال و آلاوز نیز شرایطی مشابه وجود داشت.

با این حساب بارسایی ها و ویارئال قبل از اولین بازی خود در لیگ قهرمانان در لیگ مسابقه نخواهند داد و فرصت خوبی برای آماده سازی و شروعی قدرتمند در مسابقات این فصل لیگ قهرمانان خواهند داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.