چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

هانسی فلیک: ایسلند تیم سرسختی است

هانسی فلیک: ایسلند تیم سرسختی است

سرمربی تیم ملی آلمان معتقد است ایسلندی ها تیم سرسختی هستند و می توانند در شروع های مجدد خطرناک ظاهر شوند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، در ادامه برگزاری دیدارهای انتخابی جام جهانی قطر، تیم ملی آلمان باید فردا مقابل ایسلند صف آرایی کند. به همین خاطر هانسی فلیک، سرمربی ژرمن ها در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

غیبت رویس
مارکو رویس در حال دست و پنجه نرم کردن با مصدومیت از ناحیه زانو است. مصدومیتش جدی نیست اما برای بازی فردا در دسترس نخواهد بود.
گورتسکا
  او در بازی مقابل ارمنستان نمایش خوبی داشت و پایه گذار تعدادی از گل های ما بود. حضور او تاثیر زیادی در زمین مسابقه دارد. عملکرد او مقابل ارمنستان فوق العاده بود. 
ویرتس
فلوریان ویرتس هم مانند تمام بازیکنان جوانی که اینجا هستند، سلاح مهمی برای ماست. او بسیار تکنیکی و خلاق است. قدرت تمام کنندگی خوبی دارد و زیاد می دود. در مجموع بازیکنی کامل محسوب می شود.
احتمال استراحت دادن به تعدادی از بازیکنان اصلی
پیروز شدن در مسابقات برای ما اهمیت زیادی دارد. می خواهیم تیمی را به زمین بفرستیم که توانایی رسیدن به این هدف را داشته باشد. نمی توانیم از الان روی چیزی برنامه ریزی کنیم. همه چیز به این بستگی دارد که بازی چطور پیش می رود. با بازیکنان صحبت خواهیم کرد و آنها می دانند انتظار چه چیزی را بکشند. 
ایسلند
می دانیم آنها تیم سرسختی هستند و به خوبی دفاع می کنند و قابلیت تغییر فاز بازی را دارند. تیم آنها در محوطه جریمه و ضربات شروع مجدد خطرناک است. برخی از بازیکنان این تیم را می شناسم. باید تمرکز داشته باشیم. می دانیم چه کیفیتی داریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.