چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰

گورتسکا: می خواهیم به روند خوبمان ادامه دهیم

گورتسکا: می خواهیم به روند خوبمان ادامه دهیم

هافبک تیم ملی آلمان می گوید، او و هم تیمی هایش قصد دارند به روند خوب مانشافت در بازی های اخیر ادامه دهند.

به گزارش ایران ورررشی و به نقل از وب سایت رسمی فدراسیون فوتبال آلمان، در آستانه دیدار آلمان و ایسلند در مرحله انتخابی جام جهانی قطر، لئون گورتسکا، هافبک تیم ملی آلمان و باشگاه بایرن مونیخ در کنفرانس خبری قبل از این بازی حضور پیدا کرد و پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

عملکرد مانشافت
دو بازی آخر خیلی متفاوت بودند. مقابل ارمنستان فضای بیشتری نسبت به لیختن اشتاین در دسترس داشتیم. برای بازی فردا برنامه داریم و باید ببینیم شرایط چطور پیش خواهد رفت. می خواهیم نشان دهیم نمایش های قبلی مان اتفاقی نبوده است.
نقش در تیم
  نقش من در تیم مشابه چند سال گذشته است. همیشه تلاش می کنم مسئولیت پذیر باشم و عملکرد خوبی از خود به جای بگذارم. می خواهم دائما در بالاترین سطح بازی کرده و به تیم کمک کنم.
حقوق بشر و کارکنان در جام جهانی
بارها در این مورد بیانیه صادر کرده ایم. دائما بر روی ارزش هایی که بر آن استوار هستیم تاکید می کنیم. گفتیم در جام جهانی شرکت می کنیم و از این صحنه به عنوان فرصتی برای درخواست مسائلی خاص استفاده خواهیم کرد. 

رابطه با کیمیش
با چشم های بسته هم می توانم کیمیش را در زمین پیدا کن. از این مزیت سود می بریم که دائما در بیرون از زمین مسابقه هم با هم در ارتباط هستیم و طرز تفکر مشابهی در مورد فوتبال داریم. دائما آماده هستیم تا نقاط ضعف همدیگر را پوشش دهیم.
تقابل با ایسلند
  اول باید روی خودمان تمرکز کنیم. در بازی گذشته قدم خوبی رو به جلو برداشتیم و می خواهیم به همین روند ادامه دهیم. امشب با جزئیات فراوان در مورد نحوه بازی مقابل حریف صحبت خواهیم کرد.
ارتباط با بازیکنان در زمین
  خوشبختانه استادیوم ها مجددا در حال پر شدن هستند و این باعث می شود سر و صدا زیاد شود و برقراری ارتباط در زمین مسابقه سخت تر شود اما با خوشحالی این موضوع را می پذیریم و عصرها چای سبز می نوشیم تا از صدایمان محافظت کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.