دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱

گالاتاسارای به دنبال جذب محمد الننی

گالاتاسارای به دنبال جذب محمد الننی

باشگاه گالاتاسارای قصد دارد تا قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات کشور ترکیه برای جذب هافبک آرسنال تلاش کند.

به گزارش ایران وززشی و به نقل از اسکای، در حالی که پنجره نقل و انتقالات تابستانی در بسیاری از کشورهای اروپایی بسته شده است اما در کشور ترکیه، تیم ها می توانند تا روز چهارشنبه برای خرید یا فروش بازیکن اقدام کنند. به همین خاطر باشگاه گالاتاسارای پرس و جوهایی را در مورد امکان جذب محمد الننی هافبک مصری باشگاه آرسنال انجام داده است.

الننی که در سال 2016 از بازل به آرسنال پیوست تنها یک سال دیگر با باشگاه لندنی قرارداد دارد و به همین خاطر شاید آرسنال راضی باشد که با دریافت مبلغی هر چند اندک، این بازیکن را فصل آینده و به طور رایگان از دست ندهد. الننی در کارنامه حرفه ای خود سابقه حضور در لیگ ترکیه را دارد و در فصل 20-2019 یک سال به طور قرضی در تیم بشیکتاش به میدان رفته است.

الننی اگر چه یکی از بازیکنان مازاد تیم در دوران اونای امری محسوب می شد اما با روی کار آمدن میکل آرتتا، هافبک مصری در 41 مسابقه از دیدارهای آرسنال در فصل گذشته به میدان رفت. در صورت نهایی شدن این انتقال، الننی به جمع بازیکنان گالاتاسارای اضافه می شود که تعدادی از آنها نظیر یلدین، پاتریک فن آنهولت، رایان بابل و ام بایه دیانه تجربه بازی در لیگ برتر را دارند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.