شنبه ۵ آذر ۱۴۰۱

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییرات مدیریتی

بیانیه باشگاه پرسپولیس در خصوص تغییرات مدیریتی

رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس بیانیه ای در خصوص تغییرات مدیریتی این تیم نوشت.

به گزارش ایران ورزشی، رسانه رسمی پرسپولیس نوشت:

با نظر حمید سجادی وزیر محترم ورزش و جوانان، استعفای جعفر سمیعی از سمت مدیرعاملی پذیرفته شد. این در حالی است که سجادی با این استعفا مخالف بود اما وقتی با اصرار جعفر سمیعی مواجه شد، آن را پذیرفت. در همین راستا، سیدمجید صدری به عنوان سرپرست باشگاه پرسپولیس، امور اداری و اجرایی را برعهده گرفت.

این تصمیم از سوی وزیر ورزش، نشان دهنده علاقه ایشان به حفظ ثبات در باشگاه است. هیئت مدیره بر حسب وظیفه قانونی خود، سرپرست جدید را مشخص کرد. رای هیئت مدیره به سرپرستی مهندس صدری بود و از این پس، ایشان با رویه ماه‌های گذشته، اداره باشگاه را برعهده دارد.

تصمیم سجادی به تایید مصوبه هیئت مدیره، احترام به استقلال رای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و نگاه ویژه ایشان به فعالیت هیئت مدیره باشگاه‌ها تعبیر می‌شود که جای تحسین و تقدیر دارد. این موضوع برای ورزش کشور تازگی دارد و می‌تواند منشا اتفاقات خیر برای مدیریت نوین ورزش در دوره جدید باشد.

امید است باشگاه پرسپولیس با حضور صدری و تلاش هیئت مدیره و حمایت وزارت ورزش، روزهای خوب و آرام گذشته و زمان مدیریت جعفر سمیعی را تکرار کند و بهترین اتفاقات از جمله ادامه موفقیت‌ها و رضایتمندی هواداران را رقم بزند»

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.