جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

اینجا چیزی به جز تردید نیست

باتلاق بی‌انتها

باتلاق بی‌انتها
امیر فروزش
امیر فروزش خبرنگار

ایران ورزشی: باشگاه استقلال در ابتدای فصل جدید و دوره آماده‌سازی و در آستانه بازی حساس مقابل تیم قدرتمند الهلال و در حالی‌که باید در آرامش کامل خود را مهیای این بازی حساس و فصل پیش رو کند، هر روز از گوشه و کنار خبرهایی از این باشگاه شنیده می‌شود که نه تنها آرامش را از این تیم می‌گیرد، بلکه ضربات سهمگینی به بدنه این باشگاه وارد می‌کند. هواداران میلیونی این تیم هر روز نگران وضعیت آینده تیم محبوبشان هستند.

از آن طرف وضعیت این تیم را با رقیب گردن کلفتش الهلال مقایسه کنید که در بهترین شرایط؛ خود را مهیای دیدار با آبی پوشان پایتخت ساخته ولی استقلال نه تنها تقویت نیز نشده بلکه چند مهره کلیدی و تأثیرگذار خود را هم از دست داده و جایگزینی هم برای آنها پیدا نکرده است.

دو نماینده دیگر کشورمان هم وضعیت مشابه استقلال را دارند و کل فوتبال ایران در منجلاب سوءمدیریت گرفتار شده و هرچه بیشتر دست و پا می‌زنند، در این باتلاق که مدیرهای ناکارآمد گرفتارشان کرده‌اند، فرو می‌روند.

بحث فرد یا افراد خاص نیست اما آن دسته از هوادارانی که برای بهبود شرایط این تیم خواهان برکناری مدیرعامل استقلال هستند، مگر نمی‌دانند اینجا هیچ تأثیری نخواهد داشت، چون اینجا گویی قرار نیست چیزی درست و یا حداقل اصلاح شود.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال هم خود در بوجود آمدن این شرایط دخیل است و با رفتار و صحبت‌های بعضا بی‌مورد خود هیزم این آتش را بیشتر می‌کند و در آخر هم دودش در چشم خودش می‌رود.

رقیب قدیمی این تیم یعنی پرسپولیس به عنوان موفق‌ترین تیم دهه 90 نیز این مشکلات را بیشتر نداشته باشد، کمتر هم ندارد.

قطعاً درباره دلایل موفقیت این این تیم در این سال‌ها موارد مختلفی را می‌شود ذکر کرد که مدیریت هیچ گاه از دلایل آن محسوب نمی‌شود!

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.