سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

طالبی: می‌ خواستند ایمانی را مقابل هواداران قرار دهند

طالبی: می‌ خواستند ایمانی را مقابل هواداران قرار دهند

پیشکسوت فوتبال ایران بیان کرد انتشار فایل صوتی توسط باشگاه تراکتور فاجعه بود

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میزان، فرشید طالبی در خصوص انتشار فایل صوتی اکبر ایمانی توسط باشگاه تراکتور گفت:

من قبلاً با جمشید نظمی کار کرده‌ام و آدم خوبی است؛ اما وقتی می‌گوید خود ما اسناد و شواهد مربوط به ایمانی را منتشر کردیم اصلاً کار خوبی نیست. اولاً که قانونی نیست و دوم اینکه از نظر وجدانی کار درستی نیست و غیر اخلاقی است. بحث مالی همواره بین مدیران و بازیکنان فوتبال وجود دارد و بازیکنان به دنبال دریافت قیمت بالاتری هستند.
او افزود:

انتشار فایل صوتی توسط باشگاه تراکتور فاجعه بود. چرا مدیران دیگر تیم‌ها از این کار‌ها نمی‌کنند؟ در فایل صوتی کاملاً مشخص بود که کمالوند و نظمی از ضبط صدا مطلع هستند و با علم بر این قضیه طوری صحبت می‌کنند که ایمانی را مقابل هواداران باشگاه قرار بدهند، اما به گفته خود نظمی هواداران باز حق را به ایمانی دادند. مگر مَهد کودک است که سرمربی همیشه در باشگاه حاضر است؟
پیشکسوت تیم فوتبال تراکتور گفت:

سابقه کار با نظمی را دارم با اینکه آدم خوبی است، اما خاطره خوبی از او ندارم. بعد از قهرمانی با تراکتور، وی به من گفت اگر تمدید قرارداد نکنم مطالباتم را تسویه نمی‌کند. نظمی گفت قراداد امضا کن و بازوبند کاپیتانی تراکتور را هم بگیر. به او گفتم خستگی فصل در بدنم مانده و ما قهرمان شدیم این کار خوب نیست. بعد از اینکه متوجه شد قصد تمدید ندارم گفت شرمنده پول نداریم برو شکایت کن! به نظرم کار‌هایی از این دست خوب نیست.
طالبی در پایان گفت:

با این حرف‌ها نه دنبال مقام و جایگاه هستم و نه قصد همکاری با تراکتور را دارم. فعلاً زندگی‌ام بیرون فوتبال با آرامش دنبال می‌شود، اما بهتر است بازیکن را مقابل هوادار قرار ندهند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.