چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

فلورنتینو پرز: تمام تیم های بزرگ اروپایی کاماوینگا را می خواست اما او رئال مادرید را انتخاب کرد

کاماوینگا: به پول سایر باشگاه ها اهمیت نمی دهم

کاماوینگا: به پول سایر باشگاه ها اهمیت نمی دهم

فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید در مراسم معارفه ادواردو کاماوینگا صحبت کرد. این هافبک جوان فرانسوی با 9+31 میلیون یورو از رن فرانسه راهی مادرید شد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه رئال مادرید، پرز گفت:

امروز این باشگاه از یک بازیکن جوان فرانسوی استقبال می کند که قرار است استعداد و قدرتش را اینجا نشان دهد. مادریدیستاها ورود این فوتبالیست را که برای تحقق رویای بازی در رئال مادرید هر کاری انجام داد، خوشآمد می گویند. کاماوینگا بازیکن مورد توجه تمام باشگاه های بزرگ اروپایی بود اما او فقط پوشیدن پیراهن رئال مادرید را می خواست و به همین خاطر امروز به او خوشآمد می گوییم.
ادواردو، امروز تو پیراهن سفید رئال مادرید را به تن می کنی، پیراهنی که به نوعی نشانگر زندگی است و میلیون ها نفر را شاد می کند. پیراهن تیمی که هرگز تسلیم نشده است. به خانه ات خوش آمدی، به رئال مادرید خوش آمدی.

کاماوینگا در صحبت های خود گفت:

خیلی خوشحال و مفتخرم که اینجا هستم. می خواهم از رئیس باشگاه رئال مادرید و خانواده ام تشکر کنم چون آنها حضورم در اینجا را ممکن ساختند. سال ها اینجا و در این مکان خاص خواهم بود. اگر چند سال پیش به من می گفتند که روزی اینجا خواهم بود... زنده باد مادرید!
به پول سایر باشگاه ها اهمیت نمی دهم، بلکه به تحقق رویایی که داشتم فکر می کنم. وقتی رئال مادرید تماس گرفت، به چیز دیگری فکر نکردم. لحظه ای که فهمیدم قرار است برای رئال مادرید به میدان بروم، احساس شادی زیادی کردم، به خانواده ام و مشکلاتی که داشتیم فکر می کردم و حالا افتخار می کنم که چنین خانواده ای کنارم دارم. اینکه موفق شدم از جنگ فرار کنم به من کمک کرد، من را قوی تر کرد، اما مهم تر از همه، وقتی بازی می کردم خانواده ام خیلی کمک کرد و بازی برای آنها من را قوی تر می کند.
رقابت در ترکیب رئال مادرید؟ به من انگیزه می دهد. همانطور که قبلاً گفتم اینجا هستم تا یاد بگیرم. می خواهم از آنها یاد بگیرم. باید به مربی نشان دهم که آماده م و سخت تلاش می کنم تا از بازی کردن لذت ببرم. آماده ام تا روز یکشنبه بازی کنم.
بهترین پست برای من؟ دوست دارم جلوی خط دفاع بازی کنم، اما می توانم در پست های هجومی هم به میدان بروم، بنابراین باید خودم را با هر سبکی که مربی بخواهد وفق دهم، هرجا که او بخواهد بازی می کنم. درست است که من بازیکن جوانی هستم، اما باید خودم را وفق دهم، و برای انجام این کار آماده ام.
اولین چیزی که در بچگی راجع به رئال مادرید فهمیدم؟ لیگ قهرمانان اروپا، زیدان، و تمام بازیکنان بزرگی که در تاریخ این باشگاه حضور داشته اند. بنزما برای تمام جوانان فرانسوی یک الگو است.
پیش بینی من برای این فصل؟ به این فکر می کنم که بیشترین دقایق بازی ممکن را داشته باشم، خیلی خوشحالم و در کنار دعوت شدن به تیم ملی فرانسه برای اولین بار، بهترین روزهای عمرم محسوب می شوند

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.