جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

متئو دارمیان: ژکو به اینتر کمک خواهد کرد

متئو دارمیان: ژکو به اینتر کمک خواهد کرد

متئو دارمیان اعتقاد دارد ادین ژکو می تواند در پر کردن جای خالی روملو لوکاکو به اینتر کمک کند

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از اسکای ایتالیا، نراتزوری دوران پسا کونته را با دو برد پیاپی مقابل جنوا و هلاس ورونا شروع کرد. آن ها یکشنبه پیش رو در ماراسی به مصاف سمپدوریا خواهند رفت. دارمیان در جدیدترین مصاحبه خود گفته است:

با وجود تغییرات زیاد، می خواستیم بهترین شروع را داشته باشیم. ما گروهی مستحکم، همراه با یک ذهنیت پیروزی ایجاد کردیم. (سیمونه) اینزاگی تفکراتش را به تیم اضافه کرده و ادامه دهنده زحمات (آنتونیو) کونته است. در تلاش هستیم تا خواسته های او را اجرایی کنیم. ما فقط می توانیم تلاش کنیم و به فکر خودمان باشیم؛ این که آیا مدعی اصلی قهرمانی هستیم، درون زمین مشخص می شود.
با وجود جدایی امثال کونته، لوکاکو و اشرف حکیمی، دارمیان به آینده تیمش امیدوار است.

ژکو و لوکاکو با هم فرق دارند ولی هر دو بسیار قدرتمند هستند. مطمئنم که ادین امسال با زدن گل های بسیار به ما کمک خواهد کرد. (هاکان) چالهان اوعلو؟ او شباهت بیشتری با کریستین اریکسن دارد. شاید تفاوت اینجا باشد که کریستین برای توپ گرفتن عقب تر می آید و این در حالی است که هاکان دوست دارد حملات تیم را به نتیجه برساند. این که می توانیم به نحو مثبتی درباره کریستین حرف بزنیم، خبر خوبی است. ما خواستار بازگشت او هستیم. او انرژی مثبت زیادی را به ما اضافه کرد و ما هم تلاش کردیم که این کار را برایش انجام بدهیم. همه ما منتظر بازگشتش هستیم. 
دارمیان کمی هم در مورد بازگشت کریستیانو رونالدو به تیم سابقش یعنی منچستریونایتد صحبت کرد.

رونالدو هنوز حرف های زیادی برای گفتن دارد. برای او و یونایتد بهترین ها را آرزو می کنم و امیدوارم یونایتد به زودی به افتخاری دست یابد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.