سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

کلوپ: فن دایک پیام داد حالش خوب است

کلوپ: فن دایک پیام داد حالش خوب است

سرمربی لیورپول در مورد مصدومیت سه بازیکن تیمش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، ویرجیل فن دایک بعد از رهایی از مصدومیت فصل گذشته بلافاصله به برنامه های یورگن کلوپ برگشت. با این وجود برخوردی که این بازیکن در دیدارهای ملی و با بازیکن تیم ملی ترکیه داشت، باعث شد گمانه زنی هایی در مورد مصدومیت مجدد این مدافع هلندی به وجود بیاید و گفته می شد شاید فن دایک نتواند در دیدار این هفته لیورپول مقابل لیدز به میدان برود اما یورگن کلوپ، سرمربی سرخ ها می گوید مدافع هلندی به او اطمینان داده است که مصدومیتش جدی نیست. مربی آلمانی در گفتگو با وب سایت لیورپول در مورد بازگشت بازیکنان ملی پوشش گفت:

تاکی (مینامینو) چند روزی است برگشته است. او در تیم ملی ژاپن مصدوم شد. در مورد ویرجیل واقعا صحنه ترسناکی بود. بعد از بازی به او پیام دادم: حالت خوب است؟ او هم گفت بله. پرسیدم 100 درصد؟ جواب داد 200 درصد. گفتم پس ویدیویی از راه رفتنت بدون لنگیدن برایم بفرست. او هم جواب داد که فقط اندکی لنگ می زنم. اندکی بعد و وقتی در اتوبوس بود به من زنگ زد و گفت مربی حالم خوب است و من گفتم پس چرا لنگ می زنی؟ و او گفت سوال همسرم هم همین بود! اما به جز این دو نفر بقیه همه حالشان خوب است.
کلوپ در مورد هاروی الیوت و روبرتو فیرمینو، دو بازیکن مصدوم دیگر تیمش نیز گفت:

مشکل هاروی برطرف شده است اما بابی هنوز آماده نیست. او در بازی مقابل چلسی مصدوم شد.
کلوپ در میلنر نیز گفت:

در مورد میلی باید منتظر بمانیم. او باید بتواند به تمرینات اضافه شود. هنوز این اتفاق نیافتاده است به همین خاطر باید منتظر تمرینات امروز بمانیم اما قطعا خیلی به رهایی از مصدومیت نزدیک است. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.