چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

سوپرلیگ باید به همه سود برساند

روبرتو باجو: تغییر در فوتبال ضروری است

روبرتو باجو: تغییر در فوتبال ضروری است

اسطوره فوتبال ایتالیا موافق تشکیل مسابقات سوپرلیگ است

به گزارش ایران ورزشی؛روبرتو باجو، اسطوره فوتبال ایتالیا در مصاحبه با مجله اسپانیایی ریویستا لیبرو، به حمایت از پروژه سوپرلیگ پرداخت و از لزوم تغییر در فوتبال گفت:

معتقدم فوتبال نیاز به تغییر دارد و شکی در این نیست. نحوه فروپاشی سریع سوپرلیگ باید هواداران را به تامل وا دارد. برای رسیدن به افق هایی جدید، به مردانی کارآمد، توانا و باتجربه نیاز است. ناامید می شوم اگر فرصت ساخت یک پروژه ضروری را از دست دهیم زیرا دنیا در حال تغییر است، مردم و تلویزیون در حال تغییر هستند. با توجه به این ها، وقتی به چگونگی بهبود پروژه سوپرلیگ می اندیشیم تنها چیزی که اهمیت دارد این است که باید همه از این پروژه سود ببرند، نه فقط کسانی که این ایده را مطرح کرده اند. باید یک فرهنگ ورزشی بسازیم اما نباید فراموش کنیم که فوتبال به هواداران تعلق دارد.
سه تیم رئال مادرید، بارسلونا و یوونتوس همچنان به پروژه سوپرلیگ پایبند هستند اما الکساندر چفرین، رییس یوفا دقایقی پیش گفت اهمیتی نمی دهد این سه تیم از یوفا خارج شوند و خنده دار است که آن ها با وجود تشکیل رقابت های خودشان، همچنان می خواهند در لیگ قهرمانان اروپا هم رقابت کنند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.