سه شنبه ۹ آذر ۱۴۰۰

چیزی از مسی و رونالدو کم ندارم

ابراهیموویچ: دل من برای توپ طلا تنگ نشده، توپ طلا دلتنگ من است

ابراهیموویچ: دل من برای توپ طلا تنگ نشده، توپ طلا دلتنگ من است

زلاتان ابراهیموویچ، خودش را به خوبی لیونل مسی و کریستیانو رونالدو می داند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل ایتالیا، در حال نزدیک شدن به فصل جوایز در فوتبال اروپا هستیم. بازیکنانی چون جورجینیو، انگولو کانته، روبرت لواندوفسکی و ... فصل درخشانی داشته اند و از آنها در کنار دو مدعی همیشگی به نام های لیونل مسی و کریستیانو رونالدو، به عنوان شانس های کسب توپ طلا یاد می شود. زلاتان ابراهیموویچ اما نظر متفاوتی راجع به توپ طلای 2021 دارد. ستاره سوئدی میلان در مصاحبه جدیدش راجع به این داستان می گوید.

دلتنگ توپ طلا هستم؟ نه، اگر قرار بر دلتنگی باشد، دل توپ طلا برای من تنگ شده است.
مسی و رونالدو به عنوان نامزدهای کسب توپ طلا؟ خب، اگر ما داریم در مورد کیفیت ذاتی صحبت می کنیم، آنها چیزی بیشتر از من ندارند. اما اگر جام را لحاظ می کنید، بله، من قهرمان لیگ قهرمانان اروپا نشده ام. من نمی دانم آنها از چه معیارهایی برای انتخاب برنده استفاده می کنند چون وسواسی روی این قضیه ندارم. وقتی یک تیم کارش را به درستی انجام می دهد، بازیکن هم به صورت انفرادی از این اتفاق سود می برد. یک بازیکن نمی تواند بدون بودن در یک تیم مستحکم، از لحاظ انفرادی عملکرد خوبی داشته باشد. از اعماق وجودم باور دارم که بهترین بازیکن جهان هستم.
مقایسه با بزرگان فوتبال در سال های گذشته؟ فکر نمی کنم این مقایسه کار مناسبی باشد. هر کسی در یک نسل متفاوت همراه با هم تیمی های متفاوت بازی کرده است. از همین رو، مقایسه کردن به یک کار پیچیده تبدیل می شود. از نظر من هر کسی داستان خودش را دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.