سه شنبه ۱۲ مهر ۱۴۰۱

زیدان و کونته بازتابی از دوران فوتبال شان هستند

مارچلو لیپی: اینتر و رئال مادرید در بهترین فرم خود نیستند؛ امیدوارم نماینده ایتالیا پیروز شود

مارچلو لیپی: اینتر و رئال مادرید در بهترین فرم خود نیستند؛ امیدوارم نماینده ایتالیا پیروز شود

مارچلو لیپی امشب شاهد تقابل شاگردان سابقش در یوونتوس خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت جانلوکا دی مارتزیو، تیم های رئال مادرید و اینتر امشب در هفته سوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. هدایت دو تیم را دو همبازی سابق بر عهده دارندآنتونیو کونته و زین الدین زیدان. هر دو سرمربی در یوونتوس شاگرد مارچلو لیپی بودند. لیپی در مصاحبه خود از این تقابل می گوید:

به عنوان دو تاکنیسین، آن ها بازتابی از خودِ فوتبالیست شان هستند. زیزو یک توانایی بزرگ داشت: او می توانست بدون اینکه زیاد حرف بزند ارتباط برقرار کند، تنها یک اشاره برایش کافی بود. از نطر من او حالا که روی نیمکت می نشیند هم همین طور است و من را یاد پیرلو می اندازد. آنتونیو سخاوتمند بود و در هر لحظه حداکثر تلاشش را به کار می گرفت، حتی در تمرینات. اگر کسی می خواست کمی استراحت کند، او اولین کسی بود که سرش داد می کشید و می گفت: "هی! اینجا همه ما می دویم". من اما چنین تصوری را در مورد زیزو نمی کردم (اینکه سرمربی شود). یکبار در ایبیزا با هم ملاقات کردیم و ناهار خوردیم. وقتی ازش پرسیدم که می خواهد چه کاری انجام دهد جواب داد: "هنوز تصمیم نگرفته ام. فکر های زیادی در سرم دارم". بعدها و پس از آن روز گفت: " تلاش می کنم که سرمربی شوم."سپس رفت تا شاهد تمرین رئال مادرید باشد، به نیمکت کاستیا رسید و بعد از آن دستیار آنچلوتی شد. همزمان با پیرلو، او هم به من همین حرف ها را زد. تاثیر برانگیز بود، hو چند سال چرخید و چرخید تا در نهایت برای من فاش کرد که قصد دارد سرمربی شود. اما آنتونیو اینگونه نبود. فورا مشخص شد که او قرار است سرمربی شود و کیفیتش را به گروهی از بازیکنان منتقل کند

  • امیدوارم نماینده ایتالیا پیروز باشد

لحظه ویژه ای است. هیچ کدام از دو تیم در بهترین فرم خود نیستند. زیزو با برد در ال کلاسیکو اوضاع را در لالیگا بهبود بخشید و کونته هم بازی خوبی ارائه می دهد و مشکل نتیجه گیری دارد. زوج لائوتارو مارتینز و لوکاکو در تابستان عملکرد خیره کننده ای داشتند. بدون لوکاکو اما لائوتارو کمی اذیت می شود. نمی توانم شکست رئال مادرید مقابل شاختار دونتسک را در کنم. شاید به خاطر نبود راموس بود یا تغییرات زیاد. این مسابقه می تواند یک پلی آف باشد. امیدوارم زیزو از دستم عصبانی نشود اما امیدوارم نماینده ایتالیا پیروز شود.  

 

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.