جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

پاتریک ویرا: پیشنهاد بازی در تاتنهام را رد کردم

پاتریک ویرا: پیشنهاد بازی در تاتنهام را رد کردم

سرمربی فعلی باشگاه کریستال پالاس می گوید در سال 2009 پیشنهاد بازی برای باشگاه تاتنهام را رد کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، در هفته جاری مسابقات لیگ برتر انگلیس کریستال پالاس در ورزشگاه خانگی خود میزبان تاتنهام خواهد بود. سرمربی کریستال پالاس پاتریک ویرا، بازیکن سابق باشگاه آرسنال، رقیب دیرینه تاتنهام است که 9 سال برای توپچی ها به میدان رفت. حال این مربی ادعا می کند در سال 2009 و هنگام حضور در اینتر از سوی هری ردنپ مربی وقت تاتنهام پیشنهاد بازی در این تیم را دریافت کرده است. ویرا در این باره گفت:

این ماجرا متعلق به سال ها پیش است و آن را به خوبی به خاطر ندارم. در آن مقطع می خواستم به لیگ برتر برگردم. آشنایی خوبی با هری داشتم و به عنوان یک مربی او را ستایش می کردم. در مورد گزینه های مختلف صحبت کردیم اما در نهایت هیچ شانسی وجود نداشت که به انگلیس بیایم و برای تاتنهام بازی کنم. هیچ شانسی.
ویرا در مورد مقایسه هری کین و تیری آنری نیز گفت:

تیری توانایی انجام هرکاری را داشت. او سرعتی و قدرتی بود و می توانست از دست مدافعین فرار کند. سه یا چهار بازیکن را رد می کرد و توپ را به تور دروازه می چسباند. شاید چون در کنارش بازی کرده ام او را به شکلی متفاوت می بینم و صحبت کردن در مورد او برایم راحت تر از کین است. از نظر من آنری جزو سه بازیکن برتر تمام ادوار فوتبال است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.