چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

پیانیچ: مسی و رونالدو فرا زمینی اند اما بیشترین لذت را از بازی کنار دیبالا بردم

پیانیچ: مسی و رونالدو فرا زمینی اند اما بیشترین لذت را از بازی کنار دیبالا بردم

میرالم پیانیچ معتقد است درست است یوونتوس در اول راه شرایطش سخت شده اما هیچ کس بهتر از الگری نمی تواند شرایط آن ها را مدیریت کند

به گزارش ایران ورزشی؛ میرالم پیانیچ، هافبک 31 ساله بوسنیایی پس از سپری کردن یک فصل ناموفق در بارسلونا زیر نظر رونالد کومان، مجبور شد این باشگاه را ترک کند و همراه با کاهش دستمزد شصت درصدی، به صورت قرضی راهی بشیکتاش ترکیه شد. این در حالی بود که شایعاتی مبنی بر بازگشت او به یوونتوس وجود داشت اما در نهایت این انتقال انجام نشد. پیانیچ امروز مصاحبه ای با توتو اسپورت داشت و در خصوص هم تیمی بودن با مسی و رونالدو و حضور ماسیمیلیانو الگری در یوونتوس صحبت کرد.

پس از یک سال حضور در بارسلونا، بازهم پیراهن سیاه و سفید بر تن می کنی اما این پیراهنِ بشیکتاش است
بشیکتاش در روزهای پایانی نقل و انتقالات مرا به شدت می خواست و من هم نمی توانستم در بارسلونای کومان بمانم و یک سال دیگر روی نیمکت بنشینم. بارسلونا را ترک کردم چون می خواستم بازی کنم. بشیکتاش قهرمان ترکیه است و در لیگ قهرمانان حضور دارد. آن ها همچنین پیراهن سیاه و سفید دارند. استقبال از من خیلی خوب بود و یک چالش عالی دیگر در پیش دارم.
چه قدر به بازگشت به یوونتوس نزدیک بودی؟
تماس هایی برقرار شد و در نهایت مدیربرنامه ام ناامید شد اما بازار نقل و انتقالات، پیچیده است. دوست داشتم برگردم و حاضر بودم هر کاری کنم تا دوباره شاگرد الگری شوم. عاشق یوونتوس هستم، هوادارانش را خیلی دوست دارم و با رییس آنیلی هم رابطه ام عالی است اما در فوتبال، حرفه ای گری مهم است و حالا می خواهم با بشیکتاش به موفقیت برسم. یوونتوس اکنون در آغاز راه است و هوادارانش باید آرام باشند. الگری سرمربی تیم است که موفقیت را تضمین می کند. در چنین شرایطی هیچ کس بهتر از او نیست.
با رونالدو در یوونتوس و با مسی در بارسلونا هم تیمی بوده ای، نظرت درباره آن ها چیست؟
خب از خوش شانسی من است که با دو فرازمینی هم تیمی بوده ام. کریس و لئو در عین متفاوت بودن، شبیه یکدیگر هستند. آن ها برای رقابت و پیروزی، زندگی می کنند و حتی در تمرینات هم می خواهند پیروز شوند. کریستیانو به تمام جزئیات دقت می کند اما فکر نکنید که مسی بازیکن سخت کوشی نیست. مسی استعداد خاصی دارد که می تواند همه کارها را به سادگی انجام دهد.
با جدایی رونالدو از یوونتوس، دیبالا می تواند بار کیفی خط حمله تیم را به دوش بکشد؟
فشار زیادی روی دوش دیبالاست اما او در عین حال یک قهرمان است. به اندازه کافی خوش شانس بوده ام که با رونالدو و مسی هم تیمی باشم. کریس و لئو، فرازمینی هستند اما بیشترین لذت را از بازی کنار پائولو برده ام. پیدا کردن او در بین خطوط خیلی لذت بخش بود و برای یک دو کردن، می دانید او عالی ترین گزینه ممکن است. دیبالا بازیکنی بزرگ است اما مثل همه او به تنهایی نمی تواند همه کار کند و به تیم نیاز دارد.  

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.