دوشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۰

میرشاد ماجدی: فوتبالیست های سابق، استعدادیاب های خوبی هستند

میرشاد ماجدی: فوتبالیست های سابق، استعدادیاب های خوبی هستند

میرشاد ماجدی به عنوان عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در مراسم افتتاحیه دوره مربیگری درجه A آسیا حضور داشت

به گزارش ایران ورزشی، میرشاد ماجدی در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره مربیگری درجه A آسیا درباره حضور بازیکنان ملی در این دوره صحبت کرد.

میرشاد ماجدی، رییس کمیته جوانان خطاب به شرکت کنندگان دوره مربیگری فوتبال درجه A آسیا گفت:

امروز تقریبا می توانم بگویم خودتان را اماده می کنید برای رسیدن به مدرک به اصطلاح شخص من، دکتری فوتبال که مدرک حرفه ای آسیا است. خیلی ها زحمت کشیدند که افرادی که شایسته در این دوره حضور داشته باشند. در زمان گذشته کسانی مدرک A آسیا را می گرفتند که اکنون یا رستوران دارند یا خانه سازی می کنند. اما اکنون نفراتی را می بینیم که بازیکن فوتبال و یا بازیکن تیم ملی بوده و در جمع ما هستند. این امر مسیر رشد و توسعه را در فوتبال هموارتر می کند.
ماجدی ادامه داد:

بحثی که عزیزی خادم و فدراسیون فوتبال به آن اهمیت می دهد و بسیار علاقه مند است، حضور و استفاده از بازیکنان ملی و دارای مدرک بالا می باشد تا به فدراسیون  ورود داشته باشند و یا در تیمهای پایه از آنها استفاده شود.با گذراندن این دوره می توانید به تیم های باشگاهی بروید و یا در تیم های ملی پایه فعالیت کنید. شما عزیزان تجربه بسیار گرانبهای ملی دارید و امیدوارم در کنار ما باشید. قرار نیست همه مربی یا سرمربی باشند، می توان در قسمت های مختلف در فدراسیون از تجربیات شما عزیزان بهره بود. معتقدم میشود سالهای سال در مقاطع مختلف کار کرد تا بتوانیم در تیم های ملی از تجربیات شما استفاده کنیم.
رییس کمیته جوانان ادامه داد:

دوست داشتم که ارتباطم با شما عزیزان نزدیک تر و صمیمی تر باشد و در بحث های مختلف کلی و فوتبال صحبت کنیم. بالاخره شما انباشه ای از فوتبال کشور هستید. برای شما باشگاهها و فدراسیون هزینه کردند و نباید گذاشته شود به راحتی آزاد باشید و استفاده از شما نشود. هر نکته ای که به نظرتان می رسد پیشنهاد داده و به ما راهنمایی کنید.
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان گفت:

در بحث استعدادیابی به ما کمک کنید بدون شک نگاه آندو تیموریان، سید صالحی، بنگر، شیری، حسن هوری، نصرتی و همه شما عزیزان به ما کمک می کند تا در بخش استعدادیابی بتوانیم برترین ها را  از نگاه فنی و تیزبین شما انتخاب کنیم. این کار را در بانوان نیز ادامه خواهیم داد. یک فوتبالیست از نطر من راحت تر تشخیص می دهد که بازیکن مستعد چه شرایطی دارد و آیا به درد فوتبال می خورد یا خیر. : امیدوارم از تجربه گرانبهای تان در راستای موفقیت و روند رو به رشد فوتبال، بهترین استفاده را ببریم.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.