جمعه ۱۲ آذر ۱۴۰۰

نکیسا: نگاه ویژه فدراسیون مبنی بر بضاعت پروری در کنار اخلاق مداری است

نکیسا: نگاه ویژه فدراسیون مبنی بر بضاعت پروری در کنار اخلاق مداری است

سرپرست دپارتمان آموزش در مراسم افتتاحیه کلاس مربیگری درجه A فوتبال دقایقی را صحبت کرد

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از سایت رسمی فدراسیون، نیما نکیسا، سرپرست دپارتمان آموزش گفت:

بخاطر حضورتان در این دوره که باعث سطح ارتقای فنی شما عزیزان می شود، تبریک می گویم. امیدوارم دوره پرباری برای شما باشد تا بتوانید در این کلاس نکات مختلفی را در جهت روند رو به رشد فوتبال فرا گیرید.
او ادامه داد:

از اینکه این جمع از مربیان مستعد، افراد موفق فوتبال و ملی پوشان از لحاظ اخلاقی، رفتاری و تحصیلی و تجربه در کنار یکدیگر هستید، جای خوشحالی دارد. نگاه ویژه فدراسیون مبنی بر بضاعت پروری در کنار اخلاق مداری است. موج جدیدی از فرهنگ گفتمان  و مصاحبه در اجتماع  را  می خواهیم داشته باشیم و ادبیات را به جامعه انتقال دهیم.
نکیسا ادامه داد:

مربی که تیمش شکست خورده ، شاید حق اش ضایع شده و یا به عنوان مربی برنده در زمین بازی  می باشد باید کنترل خشم، کنترل هیجان شادی پس از پیروزی و در فضای بهتر قرار بگیرد و در این راستا قدم برداریم. لیاقت شما عزیزان است که امروز در این دوره حضور داشته باشید. دو تن از بهترین مدرسین در این دوره تدریس خواهند کرد که در مسیر پیشرفت قرار بگیرید.
وی در پایان گفت:

دو کلاس سطح 3 فوتسال و A را  برگزار کردیم. در همین راستا از همکاران در دپارتمان آموزش تشکر می کنم که تلاش کردند تا این دوره در بهترین وضعیت ممکن برگزار شود. همچنین از امامی فر ( رئیس مرکز ملی فوتبال ) و محمدی( سرپرست دپارتمان مسئولیت اجتماعی و بازی جوانمردانه) و مساعدت های سرپرست دبیرکلی در جهت برگزاری این دوره تقدیر و تشکر می کنم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.