سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

سیمئونه در مورد ناراحتی هواداران از گریزمان: درک می کنم اما بهترین تیم ممکن را می خواهم

سیمئونه در مورد ناراحتی هواداران از گریزمان: درک می کنم اما بهترین تیم ممکن را می خواهم

مربی اتلتیکومادرید می گوید ناراحتی هواداران از گریزمان را درک می کند اما دوست دارد بهترین ترکیب ممکن را در اختیار داشته باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، تیم اتلتیکو مادرید فردا در لالیگا مقابل اسپانیول صف آرایی خواهد کرد و به همین خاطر دیگو سیمئونه در کنفرانس خبری قبل از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های این مربی را در ادامه می خوانید:

خشم هواداران از گریزمان
همه چیز را درک می کنم اما چیزی که بیش از هر مساله دیگری درک می کنم این است که باید بتوانیم به بهترین شکل ممکن با سایرین رقابت کنیم و به همین خاطر همیشه به دنبال داشتن بهترین تیم ممکن هستم.
مثلث گریزمان، سوارز و فلیکس
می توانیم در دفاع 4 نفره یا سه نفره بازی کنیم و در بخش تهاجمی هم رشده کرده ایم و به همین خاطر می توانیم یک قدم به جلو برداریم به جز سه نفری که اسم بردید، لمار، کوره آ و چند نفر دیگر را داریم و رقابتی شدید بین آنها برای حضور در ترکیب شکل خواهد گرفت.
تلاش برای بهتر شدن
سعی می کنیم هر فصل بهتر شویم. فصل پیش در جام حذفی خوب نبودیم. در لیگ قهرمانان خوب جنگیدیم اما می توانستیم بهتر باشیم. باید برای حضور در سوپر کاپ آماده شویم و رکوردمان در این تورنمنت را بهتر کنیم. باید همیشه به فکر بهتر شدن باشیم.
بهترین ترکیب ممکن
نمی توان در مورد یک گروه از بازیکنان با لفظ خوب، بد یا معمولی صحبت کرد. این نام بازیکنان نیست که بازی می کند و بلکه عملکرد آنها در زمین است. در ریورپلاته ما مهاجمان خوبی داشتیمو همه آنها در قهرمانی ما کمک کردند.
فرصت کم استراحت بازیکنان اهل آمریکای جنوبی
هنگامی که بازیکن بودم هیچوقت دوست نداشتم در هیچ مسابقه ای غایب باشم اما به عنوان مربی دوست دارم همیشه همه بازیکنانم در دسترسم باشند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.