سه شنبه ۲۸ دی ۱۴۰۰

میرشاد ماجدی: امیدوارم بتوانیم هرچه سریع تر VAR را به فوتبال ایران بیاوریم

میرشاد ماجدی: امیدوارم بتوانیم هرچه سریع تر VAR را به فوتبال ایران بیاوریم

عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال درخصوص مسائل مختلف به صحبت پرداخت.

به گزارش ایران ورزشی؛ میرشاد ماجدی، عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال در ابتدا گفت:

استعدادیابی فوتبال در رده سنی زیر 17سال در استانها امروز به پایان رسید. البته دور روز است که این کار به اتمام رسیده اما اسامی در این مدت دو روزه دسته بندی و نهایی شد. حدود پانصد استعداد در کل کشور از سوی هیات‌های استانی معرفی شدند که آنها را از واخر ماه جاری در هشت استان به صورت منطقه‌ای خواهیم دید.
وی ادامه داد:

بر اساس مذاکراتی که با رییس فدراسیون داشتیم با دستور مستقیم عزیزی خادم قرار شد فدراسیون تمام هزینه ها را تقبل کند و برای اولین بار است که ما در مناطق مختلف بحث استعدادیابی را با پرداخت هزینه ها از سوی فدراسیون به اجرا درآوردیم.
عضو هیات رییسه فدراسیون فوتبال افزود:

ضمن اینکه قرار شد شرکت رابردومان که نماینده ال اشپورت در تهران است، پانصد دست شورت و پیراهن و جوراب ورزشی با همان سبک و لوگو تیم ملی ایران را برای تمام شرکت کنندگان در این استعدادیابی آماده‌سازی کند تا به صورت رایگان اهدا شود.
ماجدی با اشاره به دستاوردهای دیدار رییس فدراسیون فوتبال با رییس فیفا اظهار داشت:

ملاقات با اینگونه افراد و به کارگیری دیپلماسی خارجی هرچه بیشتر باشد یقینا به سود فوتبال کشورمان است. حتی ملاقات و مذاکره با افراد دیگری که در فوتبال جهان و آسیا و اروپا مطرح هستند، در این صورت هم می‌توانیم امتیازهای خوبی بگیریم و هم از این مذاکرات در جهت توسعه فوتبال کشورمان بهره ببریم و از این ارتباطات نه تنها در فوتبال بلکه در بخش‌های بانوان، فوتسال و فوتبال ساحلی نیز با افزایش ارتباطات با کشورهای مختلف در جهت به روز رسانی کلیه بخش‌ها استفاده کنیم.
وی درخصوص تایید سفر به ایران از سوی رییس فدراسیون جهانی فوتبال گفت:

حضور اینفانتینو در کشور می تواند بیعت مجددی با فدراسیون فوتبال و سرآغاز منشا خیر برای فوتبال در مباحث فنی و اقتصادی و سرمایه گذاری باشد که از طریق فیفا با برخی سازمان ها و ارگان های هماهنگ با فیفا صورت بگیرد.
رییس کمیته جوانان گفت:

یکی از مهم ترین اهداف بخش بانوان است که فقط به آماده‌سازی برای حضور در تورنمنت‌های آسیایی محدود نمانیم، بلکه در بخش بانوان از دانش و علم مربیان به روز جهان در این حوزه استفاده کنیم. ضمن اینکه در فوتسال و فوتبال پایه نیز این ارتباطات می تواند بسیار مفید واقع شود و در بخش فوتبال پایه نیز موجب از سرگیری حضور تیم ‌های نوجوانان، جوانان و امید در تورتمنت‌های مهم دوستانه و رسمی جهانی باشیم. اتفاقی که تا چند سال گذشته شاهد آن بودیم اما دچار توقف شده است و باید مجددا آن را آغاز کنیم.
وی در پایان تصریح کرد:

امکان دارد در همین مذاکرات بتوانیم در حداقل زمان ورود VAR به فوتبال ملی و باشگاهی کشورمان نیز تسریع عمل را رقم بزنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.