چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱

انتقاد کونسیسائو از داور: بازیکن با دستش نگذاشت توپ به طارمی برسد

انتقاد کونسیسائو از داور: بازیکن با دستش نگذاشت توپ به طارمی برسد

سرمربی تیم پورتو پس از بازی به تمجید از روحیه بازیکناش پرداخت و در یک صحنه از داور انتقاد کرد.

به گزارش ایران ورزشی، بامداد امروز در چارچوب هفته پنجم لیگ پرتغال، پورتو به مصاف اسپورتینگ رفت و در یک بازی جنجالی و پربرخورد به تساوی یک بر یک رسید.

در این مسابقه مهدی طارمی 90 دقیقه در ترکیب پورتو حضور داشت ولی نتوانست گلزنی کند. او از سوی سایت آماری گل پوینت ضعیف ترین بازیکن زمین شناخته شد.

کونسیسائو پس از این مسابقه به حمایت از داوری پرداخت ولی در یک صحنه از او انتقاد کرد و گفت:

می‌دانم شاید این حرفم کمی جنجالی باشد ولی من در چندین کشور تجربه کسب کردم. من در لیگ بلژیک، هم بازی کردم و هم دستیار مربی بودم. در فرانسه بازیکنان را تمرین دادم وچندین سال در ایتالیا بودم. در یونان بازی کردم و صادقانه بگویم داوران ما در اروپا نظیر ندارند.
سرمربی پورتو ادامه داد:

قبل از اینکه به نشست بیایم صحنه مشکوک بازی را دیدم. لوئیز دیاز سعی دارد توپ را برای طارمی بفرستد تا این بازیکن تک به تک شود ولی «لوئیز نتو»، مدافع حریف با دستش مانع رسیدن توپ به مهدی می‌شود. داور نمی بیند چون خیلی از صحنه دور است ولی چرا ویدیوچک نمی‌بیند. تمام بازیکنان این صحنه را حس کردند ولی داور نمی‌خواست بازی به تساوی کشیده شود.
کونسیسائو گفت:

بازی خیلی درگیرانه و خشن بود ولی طبیعی است چون این بازی اهمیت فراوانی دارد و کلاسیکو است. ما می‌توانیم 1001 بهانه بیاوریم که بازی چرا به این شکل شد ولی ما باید بهترین از اینها کار می‌کردیم. در نیمه دوم کیفیت تیم بالا رفت ولی ما نتوانستیم موقعیت‌های زیادی بسازیم. یک گل فوق العاده زدیم در خط دفاع به اسپورتینگ اجازه ندادیم که به دروازه نزدیک شود. من از روحیه بازیکنانم در این مسابقه راضی هستم. آنها خیلی رقابتی بازی کردند و برای برد پا به میدان گذاشتند.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.