یکشنبه ۳ بهمن ۱۴۰۰

لوکاکو: گلزنی در استمفوردبریج رویای کودکی من بود

لوکاکو: گلزنی در استمفوردبریج رویای کودکی من بود

مهاجم بلژیکی چلسی می گوید با گلزنی در استمفوردبریج رویای کودکی اش را بر آورده کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، روملو لوکاکو مهاجم بلژیکی باشگاه چلسی در دومین مقطع حضورش در تیم آبی پوش لندنی شروعی فوق العاده داشته است و توانسته در سه بازی سه گل بزند. این بازیکن در دیدار خانگی روز گذشته تیمش مقابل استون ویلا دو گل زد و می گوید این گل ها ارزش خاصی برای او داشته است. این مهاجم بعد از پایان مسابقه در گفتگو با خبرنگاران گفت:

گلزنی در استمفوردبریج از زمانی که 11 سال داشتم، رویای من بود. برای این لحظه تلاش زیادی کردم. بابت برد تیم خیلی خوشحالم. بازی مهمی بود و از همین دقیقه اول نشان دادیم که می خواهیم برنده شویم و بابت این نتیجه خیلی خوشحالم. در ایتالیا در لیگی بازی می کردم که شاید در هر بازی یک یا دو فرصت برای گلزنی داشتم و باید از آن استفاده می کردم. از شرایطی که الان در آن هستم خیلی خوشحالم و امیدوارم به این وضعیت ادامه دهیم.
لوکاکو در ادامه گفت:

ویلا تیم خوبی بود و خیلی پرس کرد. به خصوص مثلث خط حمله ما را خیلی تحت فشار قرار دادند. زندگی را برای ما سخت کردند. گلزنی در استمفوردبریج رویای کودکی من بود. خیلی خوشحالم ولی تلاشمان باید ادامه داشته باشد. مربی قبل از بازی گفت بعد از پس گرفتن توپ باید خیلی سریع آن را به حمله برسانیم. به کیفیت کواچیچ شک نداشتم. پاس فوق العاده ای داد. سابقه بازی در کنار توانزبه را داشتم و او می داند من چپ پا هستم به همین خاطر با پای راست ضربه زدم.
لوکاکو در دوره اول حضورش در چلسی در سن 18 سالگی در طول سه فصل تنها 15 بازی انجام داد و نتوانست گلی بزند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.