سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

یاسین عدلی: وقتی میلان زنگ می زند، می خواهید بلافاصله به این تیم بروید

یاسین عدلی: وقتی میلان زنگ می زند، می خواهید بلافاصله به این تیم بروید

بازیکن جدید میلان می گوید دوست داشته بلافاصله به ایتالیا بیاید و بازی کردن در پیراهن روسونری را آغاز کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اکیپ، یاسین عدلی هافبک سابق باشگاه بوردو در فصل جاری توسط میلان خریداری شد و دوباره به بوردو قرض داده شده است تا در مسابقات این فصل نیز در باشگاه فرانسوی به میدان برود. این بازیکن گفتگویی با اکیپ انجام داده است و  در مورد روند پیوستنش به میلان صحبت کرده است. صحبت های این هافبک جوان را در ادامه می خوانید:

در مورد اتفاقات تابستان
تمرکز دائمی کار آسانی نیست. به خصوص اگر ندانید در آینده چه اتفاقی برایتان می افتد. تلاش زیادی کردم تا برای هر اتفاقی به طور 100 درصدی آماده باشم. می دانستم صرف نظر از هر اتفاقی باید برای بازی در فصل جاری آماده باشم.
در مورد مشکلات ایجاد شده در روند انتقال
انتقالم می توانست آسان تر صورت بگیرد اما تا پایان کار خونسرد باقی ماندم. مذاکرات می توانست با بوردو زودتر شروع شود ولی مدیریت جدید آمد و اولویت های دیگری داشت و همین کار را پیچیده تر کرد.
در مورد پیوستن به میلان
  وقتی باشگاهی مثل میلان تماس می گیرد، دوست دارید بلافاصله به این تیم بروید اما باید ابتدا توافقاتی صورت می گرفت. ناراحت نیستم و در واقع خیلی هم خوشحالم که توافقات به این شکل نهایی شد. امسال می توانم خودم را برای ورودی بهتر به ایتالیا آماده کنم.
در مورد ماندن قرضی در بوردو
این که می گویند به خاطر فرصت کم بازی در میلان این فصل هم در بوردو ماندم کاملا غلط است. دوست داشتم بلافاصله به میلان بروم. درست است که رقابت در این تیم شدید است اما وقتی می خواهید در بالاترین سطح بازی کنید باید با این موضوع رو به رو شوید و برای این اتفاق آماده ام و از رقابت ترسی ندارم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.