چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

ساری در مورد سائلماکرز: آن پسر به کسی در سن من، ژستی را نشان داد که غیرقابل قبول بود

ساری در مورد سائلماکرز: آن پسر به کسی در سن من، ژستی را نشان داد که غیرقابل قبول بود

پس از شکست 2-0 لاتزیو مقابل میلان در هفته سوم سری آ، مائوریتزیو ساری گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ساری در دقایق پایانی بازی به دلیل مشاجره با الکسیس سائلماکرز با کارت قرمز داور از کنار زمین اخراج شد. سرمربی لاتزیو در مصاحبه با DAZN گفت:

آن پسر (اشاره به سائلماکرز) ژستی را نشان داد که این ژست مقابل برخی افراد در سن من که از او مسن تر هستند، غیرقابل قبول است. این بی احترامی است. زلاتان برای جلوگیری از تشدید مشاجره وارد عمل شد و عذرخواهی کرد. همه اتفاقاتی که افتاد، همین بود.
از این شکست ناراحت هستم اما باید به راه خود ادامه بدهیم. بازیکنان هنوز به کارهایی که از آنها می خواهم، عادت ندارند. این کار زمان می برد. این بازیکنان سال ها به سبک متفاوتی بازی کرده اند. در تمرینات، چیزهای دیگری را مرور کرده بودیم که موفق به پیاده کردن آن در زمین نشدیم. برای تغییر شیوه بازی لازم است ابتدا ذهنیت بازیکنان عوض شود. امشب باختیم ولی تحمل باخت بدون اجرای بازی خوب بسیار سخت تر است.
از نظر شما اعداد و ارقام برای برخی بازیکنان مهم نیست اما این اعداد و ارقام برای ایموبیله مهم است. به ایموبیله نباید حمله کنید. اعداد فقط در مورد او مهم است؟ تیم ملی فرانسه با ژیرو قهرمان جهان شد اما او بدون زدن گل برای تیمش بسیار مفید ظاهر شد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.