شنبه ۱۳ آذر ۱۴۰۰

آنچلوتی: این تیم به تعادل بیشتری نیاز دارد

آنچلوتی: این تیم به تعادل بیشتری نیاز دارد

رئال مادرید از هفته چهارم رقابت های لالیگا در سانتیاگو برنابئو میزبان سلتاویگو بود که در نهایت شکست 2-1 را به پیروزی 5-2 تبدیل کرد و با 10 امتیاز به صدر جدول صعود کرد. تیم کارلو آنچلوتی با 13 گل زده بهترین خط حمله لیگ را دارد اما 6 گل خورده، آنها را جزو سه خط دفاعی ضعیف لیگ قرار داده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکـا، سرمربی ایتالیایی در پایان بازی گفت:

بازی فوق العاده ای بود و بازگشت به برنابئو باید اینطور رقم می خورد و همه می توانند خوشحال به خانه بروند. ما نباید بازی را برای خود پیچیده کنیم، واکنش تیم خوب بود اما باید شروع بهتری داشته باشیم. این تیم به تعادل بیشتری نیاز دارد. ما باید بین حمله و دفاع تعادل ایجاد کنیم تا بازی ها پیچیده نشوند. بنزما، وینیسیوس و هازارد امشب ترکیب بسیار خوبی در خط حمله ایجاد کردند. برخی بازیکنان مثل کاسمیرو و والورده خیلی خسته بودند اما با تجربه ای که دارند، کمبود انرژی را جبران کردند. ما در کارهای دفاعی به اندازه کافی فداکاری نمی کنیم، و اینجا بحث کیفیت مطرح نیست. هیچ تمرکزی وجود ندارد.
وینیسیوس از کیفیت فوق العاده ای برخوردار است، و حالا با اعتماد به نفس بازی می کند. او در سطح بسیار بالایی بازی می کند، و در مقابل دروازه خونسرد است. او فصل را خوب شروع کرده و به خوبی به تیم کمک می کند. ما کیفیت هجومی بسیار خوبی داریم و کریم، لوکا، هازارد و وینی نشان دادند؛ میگل هم ارسال خیلی خوبی داشت. تنها چیزی که کم داریم، سازماندهی دفاعی است. هازارد گزنی نکرد اما بازی خیلی خوبی داشت.
بازگشت به برنابئو حس بسیار خوبی داشت، 6 سال از آخرین حضورم در اینجا می گذشت و انگار دیروز بود. خوشحالی وینیسیوس را ندیدم، اما می دانم که به جمع تماشاگران رفت. هواداران واقعاً پشت ما بودند. امشب جو بسیار خوبی در برنابئو حاکم بود. مطمئنم برنابئو بهترین ورزشگاه دنیا خواهد شد. دو هفته پیش برای بازدید از ورزشگاه به اینجا آمده بودیم و به نظر بازی در آن غیرممکن می آمد. پیشرفت کار استثنایی بوده است. از هواداران تشکر می کنم، چون وقتی به مشکل می خوردیم خیلی به ما کمک کردند.
امشب آلابا و مندی را نداشتیم. قطعاً باید در دفاع پیشرفت کنیم، و در عقب زمین باید بیشتر به همدیگر کمک برسانیم. درست کردن بازی بدون توپ تیم در بازی های آینده از وقوع مشکلات جلوگیری خواهد کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.