جمعه ۸ بهمن ۱۴۰۰

الکساندر آرنولد: هیچوقت نباید به برد سه بر صفر در خانه لیدز نه بگویید

الکساندر آرنولد: هیچوقت نباید به برد سه بر صفر در خانه لیدز نه بگویید

مدافع کناری قرمزها معتقد است برد در خانه لیدز یونایتد کاری سخت و دشوار است.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، ترنت الکساندر آرنولد یکی از بهترین بازیکنان لیورپول در جریان سومین برد قرمزها در مسابقات لیگ برتر در دیدار روز گذشته مقابل لیدز بود. این بازیکن بعد از این برد گفتگویی با وب سایت رسمی باشگاه لیورپول انجام داده است. صحبت های بازیکن شماره 66 لیورپول را در ادامه می خوانید:

بازی با لیدز همیشه سخت است
بازی مقابل لیدز همیشه دشوار است. پیدا کردن فضا مقابل این تیم خیلی سخت است اما وقتی فضایی پیدا کنید بازی باز می شود و می توانید موقعیت سازی کنید و به نظرم همین اتفاق افتاد. می توانستیم خطرسازتر باشیم و کار را زودتر تمام کنیم و گل های بیشتری بزنیم اما هیچوقت نباید به برد سه بر صفر مقابل لیدز آن هم در خانه این تیم نه بگویید. کلین شیت، سه گل و سه امتیاز. لیدز یونایتد به سبک بازی خود پایبند بود و حتی وقتی 10 نفره شدند هم به همان سبک بازی کردند. عقب ننشستند تا دفاع کنند و باز هم می خواستند تهاجمی باشند.
مصدومیت الیوت
در چنین شرایطی نتیجه بازی اهمیتی ندارد. نتیجه مهم است اما وقتی چنین اتفاقی در زمین می افتد اصلا خوب نیست. همه را تحت تاثیر قرار داد. می توانستید ناراحتی را در چهره همه افراد حاضر در کنار او ببینید. حتی بازیکنان لیدز هم نگران هاروی بودند و خب این اتفاق خوبی بود. درک اتفاقی که افتاد خیلی سخت است. الیوت بازیکنی جوان است و چنین اتفاقی در چنین مقطع از دوران بازی برایش واقعا دردناک است. هاروی بازیکن و انسانی فوق العاده است و مطمئنم بعد از گذراندن دوران نقاهت دوباره شروع به دویدن می کند و به میادین برمی گردد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.